Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgoiyuoyy

nie daję rady....................

Polecane posty

Gość fgoiyuoyy

po prost nie potrafię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
wszytsko jest do dupy.... w pracy mam sajgon ale to nic przy tym co się dzieje w domu... nikt o ty nie wie.... mąż mnei bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
przed chwilą tak mną rzucił że uderzyąłm głową o szafkę - niby nie mocno - ale guz jest... potem niby meni przeprosił że to nichcący potrząsając mną tak że tylko wostatnim odruchu zakryłąm twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
zostaw go! uderzył raz uderzy i drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkabc
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
kur... nie ptorafię opdejśąć...a zaczyna brakować łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
potrafisz!!!!!!!!! potrafisz;) zrob to dla siebie! daj sobie szanse na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
bliscy mi wiedza że mamy poważne problemy ale nei wiedzą że meni bije... wykończę się psychicznie neidługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
to pogadaj z kims bliskim z rodzicami rodzenstwem przyjaciolka;) Na bank ci ktos pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
antiiiii odeszłam a po tygodniu wróciłam... sama nei wiem po co... no teraz oprócz zn.ęcanai psychicznego leje mnei zbyle powodu... dziś zrobił mi najpierw jazdę o 40 zł - a zarabiamy oboje neimało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkabc
macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
no to popros kogos o wsparcie;* najlepiej rodzicow skoro zarabiasz wiele wyprowadz sie wynajmij cos i zloz pozew o rozwod.... Jest tylu facetow;* Ktos sie toba zaopiekuje uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojeb123
jebnij mu w mache i uciekaj poki masz mozliwosc...jak najdalej i jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
nie chcę nikog nei chce z nikim być... ja się nie nadaje do związku... ja chcę mieć normalne spokojne życie... niegdy już nikomu nei zaufam - nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antii wybacz, ale chyba nie wiesz co mówisz. Niektórzy nie potrafią od razu odejść od Ukochanej osoby.. nawet jeśli ona ich krzywdzi. Więc po tym, że jej napiszesz, że ma odejść od niego, naprawde wierzysz, że odejdzie? Bo kilka osób tak mówi a serce ma swoje racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
ja tez tak mowilam:P A potem znow zaufalam... Ty najpierw uwolnij sie od tego idioty a potem daj sobie troche czasu....:) Zobaczysz ułoży się... A do zwiazku to sie on nie nadaje a nie ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
ja anwet nei wiem co to jest że nie ptorafię - wstyd?? gorycz porażki?? miłośćź?? nei miłośc raczje nei- jak można kochac faceta który po czyms takim poszeł sobie strzeli.c focha do drugiego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
Maleńki Aniołek\ To co lepiej żeby żyła z tym debilem i zeby się nad nią znaecał? Przecież to może doprowadzić do jakichs problemów psychicznych.... Najlepiej szukać oparcia w kimś bliskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
to nei jest tak że ja jestem zajebistą żoną a on paskudnym chamem - ja mam swoje za pazurami... ale skoro jestem wg neigo tak beznadziejna to dlaczego nei poszuka sobei innej normlanej kobeity a mi da spokój... zanim chce jeszcze żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnij męża gnoja w dupskoo wywal go z domuu cokolwiek .. nic nie tłumaczy jego zachowania, uwolnij sie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
wiadomo ze nikt nie jest idealny.... Kazdy popelnia bledy ale malzonkowie powinni sie na wzajem szanowac a nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
czy ja go szanuje?! nie od dawna nie... jestem podłą suką i pewnei zasługuje na swój los... to efekt tresury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz powiem Ci autorko, że chociaż mój mnie nie bije, to krzywdzi psychicznie nie zdając sobie z tego sprawy. Nie raz na nasze 2,5roku nie dwa, nie dziesięć czy piętnaście ale wiele wiele wiecej. Chociaż nigdy mu tego nie mówiłam, ale on widzi, że coś nie tak. Być może źle robię nei mówiąc mu, to są moim zdaniem błache powody.. ale jak sie ich uzbiera to cholernie bolą. Najgorsze jest jednak to, że mimo to nie potrafię mu powiedzieć, że mnie wykańcza.. i już sama nie wiem czy to miłość, czy przywiązanie.. Bo jak jest "fajnie" to czuję, to w sercu tą miłość. A jak tak jak np. teraz to pytanie "kochanie czy przywiązanie?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
moze ja się nie znam... może jestem młoda jeszcze, ale nie rozumiem jak można zkims byc zyc mieszkac iii sie wykanczac psychicznie i dawac sie torturowac? Kobiety miejmy jakas godnosc i szacunek dla siebie! Jesli my same nie szanujemy siebie inni tego tez nioe beda robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
no ale trzeba probowac a nie obwiniac siebie..... Skoro razem zle to chyba lepiej to przerwac... Ktos z mojego otyoczenia byl w takim toksycznym zwiazku. Dobrze ze po krotkim czasie przejrzal na oczy i kopnal faceta w tylek:) I teraz on placze a ta osoba sie smieje i cieszy z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgoiyuoyy
antiiiii ja była dokłądnie taka sama jak Ty... ba ja byłąm wojującą feministką... a zobacz kim jestem ścierwem poniwieranym przez maleńkiego cżlowieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
skoro bylas to teraz znajdziesz w sobie troche sily i dasz sobie szanse na szczescie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×