Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzza2008

jak wyjsc ze stanu zauroczenia facetem????????????????

Polecane posty

zakochalam sie niestety jest to uczucie zakazane i nie mozliwe bo on ma zone ja tez dlugo juz faceta:((( non stop o nim mysle slucham piosenki o zakochaniu:((( jak z tego wysjc???? znacie sposoby na odkochanie sie???????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm8888888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala girl
Mam bardzo podobną sytuację do Twojej, tylko on nie ma żony, ale za to mieszka daleko stąd....Mam nadzieję, że z czasem to minie bo mój chłopak zaczyna robić się podejrzliwy....Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba go teraz nie zobacze przez jakis czas :((((i caly czas rycze, on o niczym nie wie, mowie do niego nawet na \"pan\" no bo jest starszy:(ale nigdy nie bede mu mogla powiedziec o tym ze sie nim zauroczylam:(((( mam nadzieje ze szybko minie:(((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rossmannie ziaja jest
a ja mam odwrotnie - we mnie sie zabujał 40latek, z zona i dwójka dzieci... Krępuje mnie to. Nie nosi obrączki, więc na początku myslałam, że jest wolny i - przyznam szczerze - na poczatku zajebiście mi się spodobał.. Bardzo inteligentny, oczytany, obyty... Ale jak sie dowiedzialam, ze ma zone - no to sie zaczelam wycofywac... a on - wrecz przeciwnie... Jak do mnie tartuje z tekstami, ze jestem dla niego jak aniol i taka "piekna, piekna, piekna!" to naprawde nie wiem, co zrobic... nie chce mu zrobic przykrosci, bo w gruncie rzeczy jest fajny i nie chce mu dwac ostro kosza. Jak subtelnie (i z pomyslem dac) do zrozumienia facetowi, ze moze sie bujac? ze lubie go, ale przesadza? nie chce, zeby sie na mnie obrazil, ale krepuje mnie ta adoracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
a ja spotykam sie z zonatym wiec po prostu zacznijcie sie spotykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżmmmm
a mi się podoba mój szef i to jak cholera:( jak go widzę, to robię oczy jak cielęcina - zaczynam go powoli unikać, żeby nie wyjść na debila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uczucie zakazane i on nie moze sie dowiedziec ze mi odwalilo na jego punckie:((( a ja niemoge o nim zapomniec:(ale to ze wzgledu na charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Wyobraź sobie jak posuwa żonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi troche minelo ale nadal mysle...fakt myslalam o tym ze jest strasznie zapracowany i ze zona nie ma z niego pozytku jak pracuje od rana do wieczora w roznych miejscach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
jak szalec to szalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl jak bedziesz cierpiala.
ja knaprawde by sie cos rozkrecilo. Pomysl jakie to egoistyczne z twojej strony w stosunku do jego dzieci. Pomysl ze jestes wyzej niz te prymitywne uczucia. Pomysl co bys czula na miejscu jego zony. Pomysl co bys czula gdyby na twojego tate leciala inna kobieta. Pomysl... Ja kiedys nie pomyslalam....i teraz : -cierpi on -cierpi jego zona -cierpia jego dzieci -ja cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoże się od kochać i prawdziwą miłość znaleźć Archanioł Haniel - patron miłości Haniela można prosić o wszystko, co ma związek z mHością, pięknem urodą. Najlepiej zwracać się do niego o poranku, przez 9 dni z rzędu, przy rosnącym Księźycu. Archaniot nie wysłucha modlitwy osoby, która chce rozbić czyjeś lub swoje małżeństwo albo kogoś skrzywdzić. Nie wysłucha też, jeśli ktokolwiek miałby cierpieć, gdyby prośba została zrealizowana. Nie pomoże również wówczas, gdy sam proszący miałby potem płakać z powodu nieszczęśliwej milości. Z pewnością natomiast pomoże każdemu znaleźć najodpowiedniejszego partnera i umocni związki, które mają podparcie z góry”, ModliIwa do Haniela Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu, któremu Pan Zastępów powierzy? wszystko, co przyjemne w życiu człowieka. Kiedy odwiedzasz Ziemię, napełniasz ją bogactwem i pięknem. Zwracam się dziś do Ciebie. Przynieś mi milość, radość i harmonię. Na ucz mnie czytać w ludzkich sercach, abym odnalazł miłość prawdziwą i szczerą i umiła? rozpoznać prawdziwe uczucie. Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem, jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera. Naucz mnie obdarzać miłością i akceptować siebie samego i osobę, która jest mi bliska. Naucz mnie dawać wolność tym, których imiona są wyryte w moim sercu. Przypominaj mi, że Ci których kochamy, nie są naszą własnością. Naucz mnie szacunku „dla siebie i innych, współczucia i wybaczenia. Spraw, abym umiał wybaczyć sobie i tym, którzy mnie zranili uwolnić się od poczucia krzywdy i skorzystać z lekcji, jakiej mi udzielono. Natchnij mnie, abym umiał odnateżć czystość i spokój mojego serca i mógł zrozumieć jego prawdziwe pragnienia. Przynieś mi prawdziwą miłość i osłoń ją swoimi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjghjfghj
pomyśl że on je własną kupę gwałci małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneho
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarstwem na jedna mióść jest
DRUGA MIŁOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×