Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Papryczka_Chili

jak rozkochać w sobie chłopaka

Polecane posty

Dziewczyny, jakie macie sposoby na to, żeby rozkochać w sobie chłopaka? Wiecie, ja już kocham takiego jednego, i bosssko by było gdyby uczucie działalo w dwie strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ja płaczę
Jak rozkochać nie wiem. Wiem jedynie jak sprawić żeby się bliżej zainteresował (zmusić do aktywności w zdobywaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
MI SIE podoba jednen on tez niby cos ma ale jakos nie moze sie zdecydowac....bylo tak ze wczesniej to ja bardziej zabiegalam o niego...wiem ze zle robialm go faceci to zdobywcy wiec co mam teraz zrobic aby to on mnie zaczal zdobywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsi są właśnie tacy niezdecydowani... Bo my biedne nie wiemy na czym stoimy... Ja się obawiam że chłopak, którego kocham całym sercem i jestem tej miłości pewna jak niczego innego w życiu, jest z tych co to chcą się tylko kolegować... A ja płaczę po nocach i nie mogę spać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddv
narob mu ochoty na sex i mu nie daj, zawsze sie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddv
a jeśli on wyznaje zasadę "seks po ślubie"? to gej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat111
takich samcow jest malo....bardzo malo....mimo to sie trafiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
a jak mu narobic tej ochty na sex?:-P jakim zachowaniem?macie jakies metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddv
calowaniem, lizaniem, macaniem a potem powiedz nie, jesli tylko z nim gadasz np. na gg to dwuznacznie ;) ostatnio mialam przypadek ze ledwo co go dotklam i pocalowalam a jemu juz stal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej ciężko będzie z tym całowaniem, bo jak do tej pory jestem z nim na etapie kolega-koleżanka, więc jakoś głupio go tak pocałować... Nie wiem jak by to odebrał. Choć nie ukrywam, chciałbym. Tak w ogóle nie wiem, czy on myśli o mnie poważnie, czy tylko chce żebyśmy byli kumplami... Ja nawet nie wiem jak to wybadać, tak po prostu zapytać??? Był ktoś w podobnej sytuacji jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
ja przed spotakniem mu pislalam ze bedzie mini:-D no ale potem bylo zimno i byl wieczor wiec zalozylam dopasowan spodnie:-)a on niby zartem ale sie pytal gdzie ta mini???ze ho oklamalam:-)chyba sue chloapk napalil a tu nic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddv
ile ty masz lat? kazdego z moich kolegów jakbym chciala to dałoby rade, oni mysla fiutem:P zapamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
JA TAM MAM bo bujam sie w kumplu:-D on to wie...i to jest walsnie problem ze nie moze sie zdecydowac.......raz tweirdzi ze jestem tylko kumepla ale potem po jego zachowaniu wyglada na cos wiecej........wiec nie wiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PierniczekZCzekoladom
a ja sie przyjaźnie ze swoim byłym i nie wiem jak go podejść, żeby mi uległ...no chyba że przestałam go pociagać fizycznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
FDDV--->>TO SKORO on niby twierdzi ze jestem tlyko kumpela...choc wiem ze nie:-D to jaka powinnam do niego byc aby go pobudzic bardziej do dzialania???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddv
flirtuj ale nie badz nachalna, mow dwuznacznie, patrz mu w oczy, naprawde nie wiesz co robic? chyba ze macie po 15 lat to sobie darujcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 i nie jestem już jakąś tam smarkulą która nie odróżnia prawdziwej miłości od zauroczenia. Zresztą zauroczenie mija szybko, a u mnie to wszystko się już ciągnie z 10 miesięcy... :( Czasem mam takiego doła z tego powodu że kompletnie nie chce mi się żyć. I czasem mam chęć powiedzieć MU o wszystkim. Ale chyba to byłby głupi krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
ja mam 22lata wiem az wstyd sie przyznac....:-( to co jeszcze moge robic???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallleriannna
Prawda jest taka, że nie każdy facet ulega intensywnemu patrzeniu w oczy i krótkim spódniczkom...tymbardziej jeżeli jest byłym chłopakiem...takie są fakty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×