Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

HELP

Polecane posty

Gość /zmeczona
no tez prawda ale czasmi lepiej sobie pogadac o tym co nas boli zeby pozniej rano obudzic sie jak nowo narodzony ... przynajmniej w moim wypadQ to dziala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozazdrościć. Moje wypociny to już do historii przeszły... A ludzie pamiętliwi są, że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham każdej muzyki :) HH, techno, muzyka poważna, disco polo, rock, blues, metal, stal, żelazo :D Nie sugerować się kolejnością, komputer wylosował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że jak ja zaczne na gg gadać o tym co mnie boli, to słaba płeć zaczyna płakać :) i ja czasem też :o Jedna mi powiedziała, że jak straci nadzieję w miłość to do mnie napisze, żebym jej ją przywrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam-historie otym jak wracałem w pokoju w akademiku z 6 pietra na 7 przez parter i spadłem ze schodów na 4 to cały mój wydział sobie opowiadał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
hhehe to fajan kolezanka ... chyab raczej ma nadzieje ze ty ta miloscia bedziesz to co pijemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka-mi sie pól akademika zwierzało. W sumie to 3 kumpli i same baby-az dziwnie było. I chuj z tego. Terazm mam samych przyjaciół, dziewczyne z ktora odbywam jutro wykórwiscie powazna rozmowe, mega dola , i spirytus i dżem (bo soku nie było to z dzemem wpierdalam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
oj nie wiem czy dala bym rade to wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sissy przecież napisał, że babcia, że głowa boli, że ogródki działkowe. Nie daje mu znaczy się :D o to chodzi Łysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
hehhe chyba vaka87 tez ta historie juz slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje? Bez sensu :) Jak można Łysemu nie dawać? :P A tak na poważnie, to może być to jakis problem natury fizycznej, jakiś wstydliwy, np hemoroidy i sie dziewczyna wstydzi to jakis glupoty wymysla... Mój były też kiedyś cos takiego odpierdalal, a się potem okazalo, że jakiś problem byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy unika spotkan, zachowuje sie dziwnie a ja mam dosc. teraz to w domu jestem-do akaemika to w październiku wróce kochana i pojebana informatyke studiowac :D acha-wiem-lubicie ta historie-chyba całe forum juz ja zna a pani cenzor czy kto tam ma jej na pewno dość bo kurew i innych fajnych słowek pełno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym akademiku, na ktorym takie pokazy fajne sa w oknach ze swiatel zrobione? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy jeszcze ze 2 kieliszki spirytu z dżemem i nam sie bidulek rozklei :D ///napisałem to w złym temacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Tam to mam kumpli. Czsem w roku akademickim to sobie przychodze do nich na ipreze w nocy z piatku na poniedziałek. Ja mieszkam w takim przy placu grunwaldzim-wielki dwudziestolatka sie nazywa, strasznie w nim piją, i jakies pojeby na gitarach elektrycznyc na korytarzach graja (za co pietro mnie nienawidzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , kurcze to niedobrze. Są dwie mozliwości, albo ma jakiś problem i zachowuje sie dziwnie, bo sobie nie radzi Albo nie chce z Tobą być Ale rozmawiaj spokojnie, wiem ,ze jestes wkurwiony, ale na spokojnie. Na zasadzie, ze się martwisz itp. Laski są nienormalne i oczekują telepatii :) Wiem, bo jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
o fuj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh-o telepetii wiem-gdy mnie rzucała to dopiero wtedy mi mowiła co jej nie pasowało. Potem sama nalegała na spotkanie, teraz olewa.. a na koniec obraza sie na mnie gdy jej nie wierze ze to zbieg okolicznosci. cóz jutro nie bedzie łatwo. A dzisiaj-cóz-coraz lepszy ten dzemik. dobrze wchodzi. A mam nadzieję że nie bedzie zbyt szybko wychodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorfa chce mieć kogoś, z kim w każdej chwili mógłbym iść się napić :o kto chętny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Kobieta mówi, że nic się nie stało, a znaczy to, że sie stało mega duzo (jakichś głupot mega dużo) a facet ma się domysleć o co chodzi. Może być np: 1. wczoraj nie umyłes szklanki-maly foch 2. trzy dni temu nie wyrzuciles smiec - maly foch 3. nie zauwazyles nowej fryzury/ubrania/paznokci - mega foch 4. nie kupiles kwiatka w tym miesiacu - mega foch 5. ogladasz film zamiast rozmawiac mimo iz gdaliscie 10 godzin - mega skrajny foch 6. gadales z kumplem przez telefon - mega foch 7. byles z kumplem na piwie - skrajny foch 8. spojrzales sie w zeszlym tygodniu na laske na ulicy mimo iz tak naprawde patrzyles na samochod przejezdzajacy obok - koniec! I tak dalej i tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spac-koniec sił a przydaóby sie nie jechac jutro jak gorzelnia wiec dzisiaj delikatnie, Jakby cos to jutro bardzo chetnie sie moge zarabac w trupa-jak kolwiek-mail, gg, telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
widze szybko chcesz sie pocieszyc a raczej chcesz byc pocieszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy proszę Cię... Takie fochy doprowadzały mnie do szału Aczkolwiek teraz mi ich brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×