Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

HELP

Polecane posty

Jak o niej zapomnieć? Wykasowałem numery, usunąłem konto na n-k, nie odzywam się, nie slucham naszych piosenek a i tak wszystko mi ją przypomina. Siedzę na tym jeebanym forum, czytam i zamiast kropki w tekście widzę jej imię...... Jakieś pomysły co robić by zapomnieć? bo dziś jakiś hoojowy dzień mam, że za nic nie mogę jej wypędzić z głowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki dzien zdarza sei coi jakis czas. dopada taki glupi sentyment i w ogóle rozi sie hujowo. Znam to-8 miesiecy sie tak meczyłem. Tak btw-widze zwreszcie faceta który po rozstaniu wie jak zapomniec-zrobiłes prawie wszsytko co trzeba-zapomniałes o jednymznalesc jakies zajecie które zapełni ci czas tak zebys nie miał go na rozmyslanie o niej. Mi pomogla praca w magazynie broni i gra na gitarze. Niweim co pomoze tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko tak bić się cały dzień z własnymi myślami. Niestety nie mam z kim wyjść aktualnie. Wyszedłem sam na spacer ale ile można samemu łazić po ciemnych uliczkach guza szukać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłem zajęcie, zacząłem interesować się ASG :) tyle, że to drogie hobby i jak na razie na nie mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gitarze też myślałem ale chyba słoń mi na ucho nadepnął więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASG-brrr-ileż ja sie tego nanosiłem w pracy :d do tej pory pamietam jak strzelalismy sie w przerwach :D fajne zajecie. A spacery samemu odradzam-jak dzieki temu tak poznałem wrocław ze mogłem robic za przewodnika-ale ile sie po drodze namyslałem... spacery w tym wypadku sa niezdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jak na razie moim zajęciem jest siedzenie na tym forum i udawanie wielkiego znawcy w każdym temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaka, to tylko czasu trzeba :) Póki co, chyba niewiele da się pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wkręcam się w towarzystwo graczy ASG, rozmowy na gg, czytam fora itd :) no i ciułam kasę :) Może załatwisz mi z tego magazynu jakiś karabinek "spod lady"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
a coz sie wogole stalo ze postanowiles zapomniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i picie już mi się znudziło. Nikt już nie ma siły, a samemu pić to dno, chociaż dziś na nie upadłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałem pracowac. W sumie szkoda bo miałem znizke 30% na sprzet a i tak dawało sie cos za pół ceny wyciagnac. Ale cóz-nic nie trwa wiecznie-ona wróciła, robote rzuciłem bo w sumie nie musiałem pracowac, teraz znów mam problemy to na forum po pijaku siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mam nie zapominać? Chyba nie ma sensu rozpamiętywać o czymś, co minęło, uciekło.... Chcę zapomnieć, bo życie kręci się dalej, szkoda żeby uciekało mi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i picie już mi się znudziło. Nikt już nie ma siły, a samemu pić to dno, chociaż dziś na nie upadłem -no to ekhmm wyglada na to że ja to mam dno i metr mułu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chłopaki napijcie tu razem. Ja kiedys piłam z kumplem przez telefon, bo nie dało sie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17Młoda właśnie to jest dziwne, bo mając 21 lat mam serdecznie dość imprez. Kiedyś prowadziłem bardzo wyskokowy że tak powiem tryb życia. Teraz staram się do tego wracać, ale ekipa się wykruszyła przez kobitki.. Ehhh te kobitki... zabierają wszystko, nadzieję, radość, kumpli, nawet dziś obejrzawszy plan nowopowstającej galerii zauważyłem, że same butiki z damskimi ciuchami.... Oddajcie sklepy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
pewnie to zadnego pocieszenie ... ale nie zapomnisz nie da sie tak poprostu zapomniec o wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak esy po pijaku. Rano czlowiek widzi i się załamuje. A wieczorem miało to sens... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona Ja chcę zapomnieć chociaż na tyle, żebym mógł spojrzeć na dziewczynę i pomyśleć "o fajna laska".... A jak na razie wygląda to tak, że jest ona a potem długo długo nic.. Ale mówąc o niej na pewno nie zapomnę. Więc zarzućcie jakiś temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
to jest wlasnie dowod kto tu rzadzi ! aler napewno wszytsko ci sie ulozy ... poznasz kogos i znow bedzie to cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Sissy & Łysy A ja mam taka przypadłość, że choćbym chodzić nie mógł to błędu w smsie ani na gg nie zrobię. Tylko piszę 10 razy wolniej z jednym okiem przymkniętym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×