Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trudnosc

Jestescie w trudnych zwiazkach ale mimo to kochacie nad zycie?

Polecane posty

Gość Trudnosc

Jak to z wami ? Mama zawsze mi radzila ze jak sa klotnie to nie warto, ale ja go kocham, nie wobrazam sobie zycia bez niego a ze mamy inne charaktery to czasem trudno do siebie dotrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis juz szczesliwa
bylam w takim zwiazku kiedys... wytrzymalam trzy lata... odeszlam,mialam dosc klotni zali pretesji itp... ulzylo mi tak naprawde...ale coz, moze poprostu naprawde nie kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudnosc
Może nie będzie tak źle, hm ? Może to problemy tylko w Twoim mniemaniu, a tak naprawdę jakis pojebany zbieg okoliczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w takim związku, i jest masakrycznie bo ciągle się kłócimy, oboje jesteśmy wybuchowi, nakręcamy jedno drugie w kłótni i to jest najgorsze, tęsknie za świętym spokojem, żeby już nie było awantur ale to raczej nie możliwe w naszym przypadku, chciałabym żeby on miał spokojniejszy charakter, bo to naprawdę męczące jest...nie wiem jak długo to wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudnosc
hellbelle ile juz razem ? u mnie klotnie nie sa jakies masakryczne typu rzucanie miesem i wogole bojki tylko niezrozumienie- inne podjescie do zycia no i male doswiadczenie w relacjach damko-meskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też nie ma bójek tylko kłótnie, krzyczymy na siebie, w ogóle jacyś nerwowi jesteśmy, myślę za tak na siebie wpływamy dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablinna
kocham strasznego murzyna z jajami jak balony który mi co wieczór pompuje w cipkę 1 litr nasienia. To koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudnosc
Jak bardzo sie zmienilas zeby bylo wam lepiej i jak Nim? jest sklonny do zmian ? Myslisz, ze jest szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×