Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehahhhh

DLACZEGO FACETÓW NIE DA SIĘ ZMIENIĆ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ehahhhh

To mnie zawsze zastanowiało, bo my, babki umiemy sie zmienic jesli oni tego bardzo chcę, a oni są jak kamienie, mozna gadac godzinami, a i tak przytakna , a bedą robić swoje.I nic sie nie zmienią! nie znosze facetów za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
znajdz takiego u ktorego wiekszosc cech bedzie Ci pasowac a reszte zaakceptuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
gdybyś była zdolna do zmiany to zmieniłabyś też zdanie i dostrzegła prosty fakt, że tylko niektórzy ludzie bez względu na płeć są zdolni do zmiany ty nie :p a to co nazywasz zmianą to wygibasy aby sie przypodobać, ble do ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
a taki zmieniony to już nie będzie sobą .A jak nie będzie sobą to nie biędzie Ci się podobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehahhhh To mnie zawsze zastanowiało, bo my, babki umiemy sie zmienic jesli oni tego bardzo chcę, a oni są jak kamienie, mozna gadac godzinami, a i tak przytakna , a bedą robić swoje.I nic sie nie zmienią! nie znosze facetów za to! bo my w przeciwienstwie do was wyznajemy zasade ze tak tzn tak a nie tzn nie...:D...mowie o facetach oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
tak można tresować latami i tak po 20 Latach małżensta mąż dla świętego spokoju opuszcza klapę w sedesie. Czy dzięki temu jest atrakcyjniejszy , tak zdecydowanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×