Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż marnotrawny

zdradzam tak aby zona nigdy nie dowiedziała się o tym

Polecane posty

Gość mąż marnotrawny

a więc...dwa telefony, praca w nadgodzinach, raz w miesiącu obowiązkowy , beznamiętny sex,czego chce to jej daję w miaarę moich możliwości, dbam o dzieci,pamiętam o rocznicach ślubu. Więcej nie trzeba :-) A moja kochanka to super Kobieta, namiętna, czuła, wyzwolona i bezproblemowa..żyć nie umierać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa kalafiorowa
jak zdradzic faceta zeby sie nie kapnal? odpowiedz mi autorze tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć123123
To powiedz mi o jakich kobietach marzą faceci...? Co wam się podoba a co nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
a tego że kochanka pekna i madra bie bierzesz pod uwagę jełopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa kalafiorowa
marza o facetach przy ktorych nigdy sie nie nudza i nie dopada ich rutyna.. faceci niestety tego nie rozumieja,mysla ze prezent na urodziny i zdechla banalna czerwona roza na dzien kobiet czy walentynki wystarczy... mysla ze kobiety uwielbiaja spedzac czas tylko z nimi,ze moga zyc bez kolezanek i kolegow, wmawiaja sobie ze skoro sie ich kocha to nie musza chodzic na silownie,moga sobie wygladac jak chudzielce,z nogami ja żaby.. żal mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
żona po 20 latach nie jest tym czym była kiedyś i nie oszukujmy się trudno kochać za to tylko,że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
on chudzielec a ona słonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
kretyn....co ty wiesz o kochaniu? żal ciebie rozgoryczona kobieto niczyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć123123
a TY myślisz że dla zony nadal jesteś jak 20 latek? Chyba żartujesz ona pewnie tez z przyjemnością by Cię zdradziła ale ma trochę godności i szacunku do Ciebie... Nie wiem po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla rozwodka
masz racje mezu. Zdradzaj zdradzaj ............... zycie jest za krotkie popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa kalafiorowa
no sorry ale ja mam po pierwsze 21 lat, po drugie 175 cm wzrostu, po trzecie waze 60 kg wiec za slonia sie nie uważam... a to co napisalam to świeta prawda i kazda kobieta to potwierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
nie no dobra, fajnie. a po co w takim razie jestes z żoną?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny debil... Muisz mieć rzeczywiście zajebiście zorganizowane i wspaniałe życie, skoro zamiast widzieć podziw i szacunek w oczach kobiet, piszesz po nocach na forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa kalafiorowa
bo mu kochanka obiadku nie ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa kalafiorowa
kretyn --> wiem ze jestem seksowna kobieta,widze jak faceci na mnie patrza,o to wcale sie nie martwie,mam spoko ksztalty,rano zawsze robie 150 brzuszkow,a tyleczek kobieta musi miec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć123123
dokładnie bo kochanki to lewe raczki mają pracują tylko du.ą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prawie rozwodka
kazdy fako sie znudzi domowymi obiadkami i sexem raz w miesiacu....pewnie gruby pasztet z niej.tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
a wy się wczoraj urodziliście czy co? z żoną jestem bo to wygodne, poza tym dzieci , matka i ojciec-po co im taki syf, niech se zyją w szczęściu..ja o to tylko dbam . A co robię ze swoim zyciem to moja sprawa im nie zakłócam normalnego rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
kochanka jest do kochania , obiady ma mi kto gotować bo daję na to kasę w domu . Zony nie lubię bzykać bojest po prostu nudna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty jesteś zakompleksiony... Ja na takich jak Ty to bym nawet nie spojrzała... Ta kochanka, to też jakaś idiotka pewnie, że się z takim kretynem zadaje.... Wiesz, kto się chwali takimi rzeczami w internecie? Ktos to nigdzie indziej uznania nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia hamburg
niech robi facet co chce, po huj sie tu uzala. jak sie przejedzie na swojej metodzie to niemy bedziemy go pocieszac z rzeczami w torbach z lidla w lapie, jakie mu spakuje zona i wypierdoli na zbity ryj:) wiec idzmy spokojnie spac a gadem sie nie przejmujmy-jemu nie trzeba doradzac, on chcial sie tylko swoja wydolnoscia pochwalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia hamburg
niech robi facet co chce, po ch*j sie tu uzala. jak sie przejedzie na swojej metodzie to nie my bedziemy go pocieszac z rzeczami w torbach z lidla w lapie, jakie mu spakuje zona i wypie**oli na zbity ryj wiec idzmy spokojnie spac a gadem sie nie przejmujmy-jemu nie trzeba doradzac, on chcial sie tylko swoja wydolnoscia pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie facet mowi to co dziesiec innych faceow by sciemnialo- ze dzieci, ze wyzuty sumienia. a bo zona nie rozumie i tego typu pierdoly. 10 punktow za szczerosc. 0 za inteligencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć123123
dokładnie kłamstwo ma krótkie nogi a zdrada wyjdzie na jaw prędzej czy później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
ale jesteście burakami, ja sie nie żalę i nie popisuję, tak sobie napisałem bo mam czas a wiedziałem,że jak podam taki temat- zgodny z prawdą z resztą- to poczytam komenty ale w takim stylu to spadajcie prostaki moherowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×