Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oślica ze mnie

jestem naprawdę załamana

Polecane posty

Do Mar 30 Musze zaznaczyć, że nie opieram się w swoich wypowiedziach tylko na pojedyczych analitykach. Piszą o tym różni ludzie w różnych książkach, artykułach. Mówią (chocz niezwykle rzadko) w telewizji. Oczywistą sprawą jest, że nie da się wszystkie stanowiska i zawody przerobić pod działalność gospodarczą i nie da się wszystkie prace zautomatyzować. Ludzie zawsze będą potrzebni do roboty. Tylko musisz się zgodzić, że ze względu właśnie na mechanizacje, automatyzację i tomu podobne rzeczy produkcja potrzebuje coraz mniej pracowników. W biurach też nie chcą trzymać tłumów, jeśli tylko można pracę przełożyć na mniejszą liczbę ludzi. Komputerizacja też swoje robi! W usługach też nie może pracować połowa populacji Polski. Zabraknie klientów!!! Nawet medycyna, mimo że polacy wyjątkowo uwielbiają \"się leczyć\" jakoś specjalnie nie wykazuje się. A na Zachodzie wogóle obserwuje się wyraźna tendencja do redukcji medycyny leczniczej w kierunku medycyny profilaktycznej. Stąd między innymi bardzo duży wzrost branży wellness. Tak naprawdę dobrze na tym tle wypada jedynie pośrednictwo. Bardzo szeroko pojęte pośrednictwo!!! A pośrednictwo najlepiej się sprawdza właśnie wtedy, kiedy działasz na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos pośrednictwa! Proponuję przyjrzeć się możliwości zostania agentem międzynarodowego internetowego biura nieruchomosci. Wg mnie świetna rzecz!!! Kosztem zaledwie około 1400 zł. uzyskujesz możliwość pośredniczyć w obrocie nieruchomościami na całym świecie. Masz do dyspozycji rozbudowany serwis internetowy. Niedługo też udostępnią ci właśną stronę internetową, zintegrowaną z głównym serwisem. Szkolenia, pomoc, wsparcie NMON STOP. Czego jeszcze sobie rzyczyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędza to ja
ŻYCZYĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×