Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzag20

Miłość i deklaracje - za młodzi? Czy wiek ma znaczenie?

Polecane posty

Gość dzag20

Czy On mówiąc, że nigdy mnie nie opuści i ze zawsze będziemy razem w wieku 22 lat mówi prawdę? Jest to możliwe? Czy wiek jest w tym wypadku istotny? Przecież jestem z Nim w związku dopiero 5 miesięcy. A jesli On teraz tego chce, to co zrobić, jak się zachowywać by już zawsze tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mów nigdy ja miałam 17 lat jak sie zakochalm i też mówiliśmy NA ZAWSZE RAZEM nie jesteśmy ze soba ( i sie ciesze ) bylismy 5 lat i coś pękło ale nie mówie ze wam sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Droga dzag20, mnie też to zastanawia... Mój chłopak jest rok starszy od Twojego i też mi tak mówi... Czy to prawda? Nie wiem i chyba nikt tego nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
Mysle, ze takie deklaracje sa troche na wyrost i wynikaja glownie z jego niedoswiadczenia. Facet w wieku 20 lat nie jest w stanie wszystkiego przewidziec. Zawsze kiedy rozmawiamy ze swoja kobieta, mowimy, ze chcielibysmy, aby trwalo to jak najdluzej, ale wiemy, ze wszystko moze sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzag20
To mnie pocieszyłaś... Ja mam za sobą 3 letni związek i też było "do końca życia". I się skończyło. Teraz jest zupełnie inaczej i w tym wypadku chicałabym być z Nim na zawsze. Ale czy tej deklaracji z jego strony mogę wierzyć? Czy wiek ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) a ty wiesz co bedziesz do niego czuła za 2 lata ?? nie on też nie przewidzisz niczego zycie sie układa samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ie doskonale ty masz 3 letni zwiazek za sobą i strach co bedzie też to przeszłam ale damał sznase milosci i jego deklaracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzag20
myszka83 - Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×