Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jak myslicie mozna dziecku 13mc tunczyka z puszki? Chcialam zrobic makaron w sosie pomidorowym z rybka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrka, tunczyk chyba niewskazany u malych dzieci ze wzgledu na mozliwosc skazenia ryby rtecia i innymi metalami. U tunczyka sie one mocno odkladaja w miesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuje obiadek dla dzieci od 7 miesiaca i wlasnie z tunczykiem wiec skoro takie danie jest to napewno nie jest zakazane a czy mozesz dac to zalezy wylacznie od brzuszka twojego dziecka czy zaakceptuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vr23f
Żaden rząd, żaden producent nie odważą się powiedzieć wprost: przestajemy jeść ryby bo choć kiedyś były zdrowe to teraz są trujące. Dlatego ryby będą zalecane i jedzone nawet gdy już zaczną świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vr23f
Niedawno czytałam żeby nie dawać tuńczyka kotom bo to mięso zawiera szkodliwe substancje przedostające się do tuńczyka ze skażonego środowiska. To był artykuł popularnonaukowy. Ale w książkach wciąż jest jaki to tuńczyk zdrowy dla kotów (no bo potencjalnie owszem i kiedyś tak było w rzeczywistości), mój kot uwielbiał, a puszek z tuńczykiem jest sporo. Ale ja mojemu kota przestałam karmić tuńczykiem. Dziecku więc też bym nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybiedron
z tym tuńczykiem coś jest na rzeczy, bo kobiety w ciąży raczej powinny go unikać, a najbardziej syfiaste z popularnych ryb sa podobno pangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) dalam dziecku sprobowac ale nie chcialo, tak wiec problem sam sie rozwiazal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora-lowa
Mój synek tez ma 13 miesięcy i chętnie je rybę, ale daję mu tylko ze słoiczka łososia w warzywach i rybę po grecku Gerbera. Z puszki, wędzonej ani smażonej nie dałam i na razie nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×