Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniec milosciiii

Wasz facet mowi wam dzis ze juz was nie kocha !!!!

Polecane posty

Gość eunika21
Postąpił uczciwie wobec mnie i to boli cholernie bo nie potrafie przez to sie wyleczyc. Czuje, że straciła porządnego faceta tyle już nie nudze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eunika21 ale moj ex tez tylko powiedzial ze nie kocha a po paru dniach mial inna wiec to prawie to samo co u ciebie wiem jak to boli ale staram sie to zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eunika21... znów idziesz z nieprawidłowym kierunku... Nie analizuj związku który zakończyła jedna ze stron zostawiając drugą i jeszcze "całując ostatni raz i głaskając". było minęlo - nie szukaj w tym swojej winy. Analiza jaka by nie była nie da Ci żadnych konkretnych wniosków które będziesz mogła wyokrztystać w przyszłych - każdy związek jest inny, bo każdy człowiek jest inny - na tym to polega. A jak będziesz próbowała stoswać jakieś podręcznikowe brednie "związkowych mędrców", to jeszcze kolejny popsujesz... Było minęło - mówi się trudno i zyje się dalej. Nie rób niczego wbrew sobie, jak się trafi facet warty uczuć - kochaj tylko pod warunkiem wzajemności... "Nieodwzajemniona milość jest złudzeniem" - złudzenia nie bolą tak bardzo, dla tego trzeba sobie na nie nie pozwalać. Z wiekiem nauczysz ise panowac nad uczuciami to będzie Ci łatwiej.. . teraz skup sie na rozwijaniu świadomości - visavi - nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popaprany dobrze gada
Eunika, Ty weź nie rozpamiętuj w stylu "analizuję związek, żeby uniknąć błędów w przyszłości" :O To bzdura!! Ja tak "przeanalizowałam" i dzięki "wystrzeganiu się błędów" prawie straciłam człowieka, którego bardzo kocham. Obecnie jest moim mężem ;) Nie można generalizować "ten nie chciał mojego uczucia, to na przyszłość będę chłodna i zdystansowana", bo możesz stracić kogoś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Nie nie chodzi o to. Po prostu nie bede kazała czytac w moich myslach, nie bede wybuchac bo on mniej sie stara, bede bardziej opanowana. Nie bede odrzucac przytulenia chociaz bardzo go chce a jestem zla i nie moge bo mam blokade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj odezwij się
pękło by mi serce, jesteśmy razem od szesnastu lat i chcę się z nim zestarzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eunika21 - zaczynasz powiewać chłodem :D A to nie dobrze... zamykać się tez nie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popaprany dobrze gada
Eunika, po prostu bądź sobą :) Żadego udawania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Nie rozumiem gdzie widzisz chłód>?? Bo ja nie widze chłodu w mojej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, ze ten kołek co Cię zostawił widzi w swoim działaniu coś niełądnego? Tak samo ty - nie widzisz chłodu w wypowiedzi bo Ty się wypowiadasz... za to ja widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Widzi mówi, że przestał się starać, nie potrafił mi dać szczęścia, nie potrafił rozmawiać ze mną o naszych problemach. I kur.... mówi, że to zauważył teraz i będzie sie starał w kolejnym związku nie popełniać błędów!!!!!!!!! Shit co za ironia losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh po rozstaniu kobieta przechodzi kilka etapow widocznie ona przechodzi jeden z nich ale nie lam sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój analizom rozstan trzeba to poprostu przyjać i przezyc, nie wrto sie zadreczac, pytaniami bez odpowiedzi, warto życ dalej i widziec ze cos cały czas jest przed nami a za nami zostawmy wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
,,To nie brak miłości ....to czasami brak możliwości porozumienia się z kimś, kto w sumie jest nam najbliższy. ,, Dzisiaj nie wytrzymałam i wysłałam mu ten cytat. Jestem beznadziejnaaaaaa ale uzaleznilam sie od niego jak od narkotyku, papierosów czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Aj co za słodki buziak :) No poprawiło mi humor. Dziękuje :) Wiecie co ja tylko tak rozmyślam jak mam czas i jestem sama a nie moge przeciez caly dzien wychodzic do ludzi bo w koncu nie wytrzymaja ze mna :) Będą unikać. ;p Pierwsze piłam 4 dni pod rząd na 5 dzien byłam taka chora, że alkoholu mam dość. Płakałam w drodze na dyskoteke w aucie a na dyskotece już super sie bawiła. ot takie małe huśtawki nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mnogiej zawsze raźniej prawda hihihi chyba ze nioeodwzajemniona ta miłośc , kolejny temat do narzekań na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eunika21 ... tego " piłam " przez iles tam dni nigdy nie zrozumiem, upodlac sie alkoholem z powodu kłoptów , jakies to proste nie sadzisz ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eunika21... Nie trza pić tylko trza żyć dalej. Nie bądź mięczak, bo takie najłatwiej wykorzystać... O tym kołku zapomnij - skasuj telefon, wyrzuć zdjęcia i wszystkie "pamiatki" po nim, nigdy juz doń się nie odzywaj. To jest most wart spalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
No a kafe jest od czego jak nie od wylewania swoich uczuć? Czy złości czy niezadowolenia, smutku radości he? :P Ja ogólnie cierpie na: "Przerost duszy nad rozumem " Jutro jade na impreze ze znajomymi :) Szkoda ze to tylko na chwile pomaga. Taka doraźna pomoc :) Ale rano sie budze i mysle i mysle i to mnie zabija. Jeszcze miesiąc i bede silna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
No a co powiecie na to, że znamy sie 5 lat. Pierwsze 2 lata to przyjaźń. Może za jakiś czas jednak warto jak przejdzie mi wrócic do przyjaźni. Szkoda tracic kontakt nie odzywać się tak zupelnie. To dopiero niedojrzałe udawać ze sie nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo w życiu piękne są tylko chwile"...Musisz wyłapywać pozytywy. Zacznij coś robić, zajmij się sobą, po prosu przestań myśleć o byłym. Swoją drogą to założę się, że kiedyś będzie żałował, ale niestety będzie już za późno, bo ułożysz sobie zycie z kims innym :) No a teraz głowa do góry, uśmiech i do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Dziękuje za miłe słowa i za te który troszke mi dały kopa :) Wierze, że mi się uda tylko muszę uwolnić się od tej narkotycznej miłości, tesknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×