Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vcbx

duzo ubranek maja wasze roczniaki? 2 latki?

Polecane posty

moja córeczka ma 2,5 roku i ma pełna szafę róznych ubranek ... i wyjsciwowych i podwórkowych ... mniej wiecej ma 20 bluz...bluzeczek...spodni ...bodziakow ...5 piżamek ... no ma naprawde sporą szafę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zacznij
za duzo...:O niestety ciezko jest sie oprzec ogladajac w sklepach te kolorowe cudenka. a gdy do tego dojdzie wyprzedaz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, jak Lusia była mała to miała ciuchów ino-ino - starczało :) I teraz też by taka niewielka ilość wystarczyła, tylko dzieciak wolniej rośnie i nie rozrzucając się zupełnie człowiek zdąży nakupować całą szafę :) Jak na moje oko, to dużo ubrań ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie ciagle obiecuje "wystarczy ..niech znosi co ma " ale jak zahacze o lumpka..to juz zapominam o wczesniejszych postanowieniach :P sobie kupuje ...to Julii nie ? :P nie da rady ... ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas potrzebne minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za wiele, szczególnie teraz po lecie jakoś tak większość ubranek się zmniejszyła czy cuś :( a do tego trudno mi coś mu dokupić bo robię się wybredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo, bo dziecko w tym wieku biega, je samo, ciagle sie brudzi. u nas kazdorazowa wyprawa na spacer konczylaby sie praniem, gdyby nie fakt, ze mamy tych ubran naprawde sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×