Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

we mnie sex

blagam kobitki pomozcie mi!!!

Polecane posty

wiec tak musze napisac podanie o prace na stacje benzynowa(sklep calodobowy) i zupelnie nie wiem jak to zrobic... znaczy sie pocatek to wiem ale jak np umotywowac ta prosbe?? dodoam ze to by byla moja pierwsza praca nie mam zadnego doswiadczenia( ale bardzo prawdopodobne ze ja dostane)..nie wiem zupelnie jak to umotywowac... napisac ze ta prosbe motywuje duza checia do pracy czy cos takiego?? jezu nie mam pojecia:(( blagam pomozcie mi bo ja juz kurwicy bez pracy dostaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem jakbys pisala list o przyjecie na stanowisko dyrektorki banku, albo ordnatorki w szpitalu. No ale na stacje benzynowa to bez przesady! list to tylko formalnosc ktory poprostu musi byc dolaczony do cv i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngdbfsdfghmjk
np. uwielbiam przygody pirotechniczne i szczerze wierzę, że praca na stacji beznynowej będzie spełnieniem moich życiowych marzeń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde w morde
Że jest to twoja pierwsza w życiu praca i nie masz doświadczenia, ale bardzo ci na niej zależy bo chciałabyś zdobyć praktykę zawodową i z pracą na stacjii wiążesz swoje plany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×