Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rysalka8

mam ponad 150 ciuchow do sprzedania!! tanio!

Polecane posty

Gość rysalka8

Mam do sprzedania bardzo duzo, ponad 150 roznych ubran, bluzki, spodniczki, spodnie, itd.uzywane tylko przeze mnie, ale bardzo malo, wiec sa jak nowe!! sa nieoklepane, poniewaz kupowane za granica.Bardzo ladne ubrania tylko dla dziewczyn, rozmiar S, M. Spodnie na wzrost 165, jesli jestes nizsza mozesz zawesz podwinac lub skrocic.Ceny od 5 zl-15 zl. ZAPRASZAM SERDECZNIE!!! Mieszkam w Zorach, to jest niedaleko Katowic, Rybnika, woj.slaskieMozecie przyjsc codziennie pomiedzy godziną 14-19.Nie pytajcie mnie o e-maile ze zdjeciami ciuchow poniewaz jeste ich bardzooooo duzo!!!! I jest wybor tak ogromny ze kazda dla siebie na pewno cos znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysalka8
Nie wiecie gdzie moglabym je sprzedac? moze jakies targowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoothie mixed berry
allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoothie mixed berry
ale na allegro to juz raczej fotki bys musiala porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arida90
Witaj, podaj mi swojego maila, mam kilka pytań :) Albo napisz do mnie :daria-luna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysalka8
arida90 pytaj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arida90
Może z takiego wyboru ciuchów znajdzie się jakaś bluzeczka większa niż s,m? Chodziłoby mi o takie bluzki, które będą luźne w piersiach, a w pasie już mogą być dopasowane; Niestety Bóg obdarzył mnie aż nazbyt hojnie piersiątkami i trudno mi dopasować bluzki. Jeżeli miałabyś chwilkę to może coś tam poprzebierasz i jakbyś mogła zmierzyć bluzeczki w biuście to najlepiej jakby miały nie mniej niż 55 cm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysalka8
arida nie, pisze wyraznie rozmiary S, M. Wiekszych nie mam. Zapraszam osobiscie osoby z woj.ślaskiego osobiscie, zobaczyc ciuchy do mnie. jest naprawde wybór:) bluzki po 5-8 zl, a spodnie po 10-15 zl.Sa jak nowe, malo uzywane poniewaz szybko sie nudze. Bede w Polsce do 12 wrzesnia, wiec ten tydzien, a pozniej w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×