Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja malutka

on 40 ja 23 i co o tym myślicie

Polecane posty

Gość ja malutka

Hej jakiś czas temu spotykałam się z facetem 17 lat starszym było miło prawie się zakochałam ale on się wycofał, że za młoda jestem że to nie ma przyszłości , że kogoś ma itp byłam w szoku nie wiedziałam że jest zajęty zakochałam się długo cierpiałam dziś było mineło tylko jak go czasem spotykam to jakoś głupio ale chce spytać co wy sądzicie o takim związku wszyscy mowią że to nie normalne że z takim starym itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby nie było
ja mam bzika na punkcie starszych facetów:P na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się nawet 5 minut a co na to Twoi rodzice i znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietyotwierałeś
malutka a pomyśl o tym co by było za lat 20? Ty, dojrzała, pełna życia czterdziestka, która po odchowaniu dziecka może zacząć realoizować swoje marzenia np. o podróżach, imprezach a on? 60-latek, w nie najlepszej formie zapewne...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na to jego żona
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie a pomyslałaś że on
ma zonę o dzieci??? Taki drobiazg przeoczyłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja malutka
nie wiem nikogo nie potepia zakończyłam tą znajomośc bo on nie chciał dłużej tego ciągnąć ........... To było dawno i już nie istotne ale zastanawia mnie fakt dlaczego tak krzywo patrzy się na takie pary i pisze o imprezowaniu po 40 a on już nie da rady ????? czy 20 lat to tak dużo ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja malutka
nie miał żony był po rozwodzie miał córke i spotykał się z jakąś babka ale pożniej mi dopiero powiedział a miedzy nami do niczego nie doszło piliśmy kawe śmialiśmy sie czasem jakiś niewinny gest dotyk to tyle a ja pisze co o tym myślicie a nie o żonie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssssssssssssssssss
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co pakowac sie w zwiazek
z rozwodnikiem Ty młoda jedrna dzierlatka z takim przechodzonym Zastanów sie jezeli raz sie juz rozwiódł nie zawacha się zrobić tego jeszcze raz, wiadomo że przy rozwodzie wina jest po wdóch stronach.Co by Ci złego nie mówił na temat swojej zony ON nie jest bez winy.On sie nie sprawdził w tej roli i Ty świadomie chcesz takiego wziąść baaaaaaaaaardzo ryzykowne Do tego jeszcze jego córka on o znienawidzonej zonie pewnie zapomni ale odziecku nigdy to jego krew. Ajak Ty mu urodzisz bedziesz musiała sie pogodzic z tym że on kocha też tamto dziecko i na nie łozy i z nim sie spotyka zastanów się czy takiego chcesz życia?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mallutka
Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja z nim nie jestem i nie będę i nie chce być TO PRZESZŁOŚĆ !!!!!!!!!! pytam tylko co sądzicie o takich związkach bo ja nonstop słysze i czytam że to anomalia zsame MOCHERY więc was pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja osobiscie wolałabym WDOWCA
niz rozwodnika Rozwodnik juz raz dał plamy po co mi recydywa??? Istnieje duze ryzyko że on to powtórzy w końcu co jest w Tobie lepszego niz w jego ex.Nie pisze tego Tobie żeby robić Ci przykrość Tylko po to żebys zobaczyła drugie dno takich schadzek Wdowiec nie jest nic winien że odeszła jego zona jezeli zakochała bym sie we Wdowcu szła bym jak w dym nawet jak by miał dzieci ale rozwodnik to śmierdzi z daleka :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadałas takie pytanie
JAKBY TO CIEBIE DOTYCZYŁO WIĘC SIE NIE DZIW To co wkońcu kim jest dla Ciebie ten Pan Przyjaciel czy kto bo nie rozumiem pytanie tak zadane jakbys cos planowała a teraz sie dziwiśz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mallutka
DO WAS NIE DOCIERA PYTAM CO MYŚLICIE O ZWIĄZKACH Z DUŻĄ RÓŻNICĄ WIEKOWĄ A NIE O ROZWODNIKACH JA Z NIM NIE JESTEM I NIE BĘDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat to jest duza roznica. Dlaczego mowia ze za 20 lat ty bedziesz w sile wieku a on stary? Masz jakiegos wujka, dziadka, sasiada w wieku 60 lat? Czlowiek w tym wieku najczesciej woli posiedziec w domu w spokoju. Ja sie nie patrze krzywo na takie zwiazki. To ich wybor. Jesli sie kochaja i uwazaja ze nawet za iles tam lat bedzie im dobrze razem to powodzenia. Nie moja sprawa. Ale kolezanke zawsze bym przestrzegla by sie dwa razy zastanowila i pomyslala o dalszej przyszlosci. Byla mojego meza spotyka sie z 22 lata starszym rozwodnikiem z corka. Mieszkaja razem i chyba im dobrze. Swoja droga moze to Ty? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
nie uważam się za mohera czy coś,a i tak wydają mi się takie związki co najwyżej dobre na sex. Swoją drogą facet musi być w porządku że odmówił sobie młodego ciałka. Albo już ma prostatę hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mallutka
Mówie że tak kiedys było i myślałam że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze u Ciebie to stara historia :) to byl zart x z ta byla ze to moze Ty :D Moj maz jest ode mnie starszy 9 lat. A moj dziadek byl starszy od babci 12 lat :) ale jednak to nie 20 albo i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mallutka
no wreszcie jakieś opinie i o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa30973
heh... w milosccii wiek sie nie liczyy... posluchaj sobie piosenki ..''niedorosla miłosc'' ... jakk go kochaszz to walcz... tylko pomysll o waszej rpzyszloscii... o dzieciachh...i wogolee..warttoo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mallutka
wiem że to żart denerwowało mnie tylko jak tos mi pisał że on jest po rozwodzie i takie tam ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu przez wiele kobiet przemawia zawiść. A tak w ogóle. Ty 40 on 62. 40-latków i tak pociągają najbardziej trzydziestki. A ponadto nie bęziecie się specjalnie różnić urodą ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
nie żadne bleeee tylko poważne sprawy. a jak Ty patrzysz na związek rozwodnika z dziewczyną która ma prawie tyle co jego córka? tylko obiektywnie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sud - ależ np kobiece kino jest zdominowane przez wątki kobiety w średnim wieku (rozwódka) i młodego mężczyzny. A w realnym świecie najczęściej to facet jest starszy (średnia arytmetyczna to 4 lata), na drugim miejscu są związki rówieśników a na trzecim: ona starsza (i te związki najczęściej się rozpadają). Tyle że tamte bajeczki w TV są chwalone przez komentatorki i recenzentki w programach tv itd. Jak to świat mediów. "Fabryka snów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
"- ależ np kobiece kino jest zdominowane przez wątki kobiety w średnim wieku (rozwódka) i młodego mężczyzny" nie wiem, nie oglądam zbytnio kobiecego kina, a to pewnie zdominowane jest przez francuskie produkcje więc możliwe :) tylko że wg mnie ludzie jakiejkolwiek płci po 40-ce czyli doświadczeni życiowo wiążąc się z młodszym partnerem/ką szukają co? albo sexu albo dowartościowania się. wg mnie rzadko kiedy zdarza się przypadek że dla miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
dodam chodzi mi o związki z dużą różnicą wiekową, np. te 15-20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sud Niekoniecznie. Upraszczasz. ps: dla mnie więcej niż kilka lat to też sporo i nie wiem czy bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małamigotkami
Ja byłam w takim związku przez 4 lata obecnie mam 24 lata. On był o 19 lat starszy. Nie potępiam takich związków bo mogą byc z miłości. Ja też miałam rozwodnika i do tego z 2 dzieci i się z nimi zaprzyjaźniłam po prostu. Ale ludzie tego nie popieraja mnóstwo razy spotkałam się z "krzywymi spojrzeniami" i ludźmi którzy z tego drwili. A taki facet po przejściach naprawdę może kochać. Trzeba uważać na takich którym zależy tylko na seksie bo taka jest większość ale są też inni. Teraz gdy mam faceta "tylko" o 8 lat starszego to uważam że szkoda jednak swojej młodości, siły na duzo starszego faceta. Mimo że może byc udany i bardzo szczęśliwy.....bo taki był mój i takich związków nie potepiam tylko je całkiem dobrze rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja malutka
dzieki za wasze zdanie pytam tak tylko bo dzis go spotkalam a od naszego rozstania minoł prawie rok a tu nowa praca i okazuje się ze on tez tu czasem bywa zamieniliśmy pare słów i jakoss tak mnie naszło czemu ludzie żle patrza na taki zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×