Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wpisze sie

Nasza Klasa to portal dla ludzi ograniczonych

Polecane posty

Gość hendii
z tym sie zgadzam,. był tu kiedyś temat o pewnej lasce, jakas doopa jej zazdrościła tego jak wyglada i jechała jej tutaj. Dlatego wole nie mieć konta na tym tępym serisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiamara
no to portal dla snobów, ludzi tak bardzo ograniczonych tzw dorobkiewiczów, i tak prześcigają sie pomiędzy sobą Ci ludkowie, a to wakacje za granica, a to super bryka, i pusto w glowie. Ten portal rozwalił nie jedno małżeństwo, wiem to od moich zanjomych, nagle bach po latach sie spotykają dawne sympatie i okazuje się że coś między nimi zaczynam iskrzeć, smutne to wszytsko że Ci wszyscy ludzi sa taki egoistycznymi snobami. Eh no cóz takie jest zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendii
a co w tym złego, ???mogli by sie i na ulicy spotkac i znowu ożyła by dawna miłość...bez sensu trzymac tak kogoś. jeśli komus jest dobrze w związku uwierz ani NK ani nic innego nie wpłynie na ich zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandii
a ja np dzięki NK podglądam mojego nauczyciela z szkoły który mi si bardzo podoba, no i co, gdyby nie było takiego serwisu nie miałam bym nawet zielonego pojęcia o nim, jakich ma znajomych, a dzieki fotkom wiem gdzie się bawi w jakich miejscach przebywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wam przeszkadzaja
ludzie na nk ... zazdroscicie im ze maja konta czy jak ? Wy tez jestescie smieszni ... nie macie tam kont chyba tylko dla szpanu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiril
jak to co, zazdrosc ich ścicka ze nie maja sie czym napiac, jedynie czym sie pochwalic moga to tłustym brzuchem, 2000 zł wypłatą , brakiem atrakcyjności, partnera...no to proste że nie założą profilu, bo co bedzie jak znajomi zobacza i zaczną sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam 32 zdjęcia, w tym kilka fotek roślinek, widoczków i mojego psa..... przegrałam życie ;( jedno co mnie dziwi w fenomenie NK, że osoby, które nie mają profilu ciągle przeżywają to, że inni dodają zdjęcia, piszą komentarze, kiedy oni sami mają to wszystko gdzieś... czyżby jednak mieli wrażenie, że coś ich omija....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak patrze na te wszystkie zdjęcia z wycieczek do Tunezji, na wyspy Dziewicze, na Jajorkę albo do Egiptu to normalnie powinnam się schować ze zdjęciami z Zakopanego :D. Eh przegrałam życie. Pozostaje mi tylko usunąć konto odpokutować wszystkie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśka33
A ja mam konto na naszej klasie i uważam,że nie ma w tym nic złego.Na tym forun też ludziska bzdety piszą i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo wwww
kkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam konta na nk
nie chce odnawiac kontaktów, ani nie interesuje mnie jak wygladaja ludzie z ktorymi chodziłam do szkoły. dla mnie mozecie mieć nawet i 100 zdjęć wujka z canady, co kto lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×