Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echeheheh

Samotnosc

Polecane posty

Gość echeheheh

Dobija mnie samotnosc :( czuje sie zle czy wy tez ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeheheh
a najgorsze to to ze nie wiem jak sobie z tym radzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeheheh
no mi tez wlasnie :( mowie dam sobie z chlopakami spokoj ale to nie idzie :( bo cholernie mnie ta samotnosc dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
na pewno poznacie swoich ukochanych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeheheh
zaczynam juz w to nie wierzyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeheheh
i watpic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''na pewno poznacie swoich ukochanych'' Tak, w wieku 70 lat w Domu Pogodnej Starości spotkamy miłego staruszka, który zaprosi nas na randkę [ partia warcabów w świetlicy pod czujnym okiem pielęgniarki :D }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeheheh
o to ze sie jest samym w kwestii bez drugiej połówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 mln singli jest w Polsce jeśli Cię to pocieszy, nie jesteś sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeheheh
dziekuje za pocieszonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love
dziewczyny w czym jest problem ,trzeba wychodzić z domu i poznawać ludzi i w koncu poznacie tego księcia,co to za problem poznac nowego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znam samotnosci zawsze
Byłam z kims w końcu wyszłam za mąż. Mogę Ci z doswiadzcenia powiedzieć że smucenie sie i narzekanie to nie sposób. Zacznij myslec pozytywnie powiedz Sobie jestem ładna mądra mam znajomych i przyjaciól jestem wartosciowa zasługuje na odpowiedzniego partnera tzn wykształconego pracowitego i kochającego oczywiscie Ciebie. Bedziesz Sobie to powtarzać ściągniesz to do Siebie zjawi sie sama nie będziesz wiedziła skąd . Czarnowidztwo i marudziejstwo spowoduje że dostaniesz tego tzn samotnosci i opuszczenia jeszcze więcej poprostu zwyczajnie ściągniesz to do Siebie. Oglądnij film dokumentalny pt Sekret(mozna go ściagnąć z neta) tam jest pokazane jak na dłoni co sie dzieje jaki wpływ na nasze zycie ma nasze myslenie .Owocnego seansu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
też jestem samotna... nie mam nikogo ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy no ja
do nie znam samotnosci : niby masz racje w tym co piszesz ale.. niestety tez jestem sama,w dodatku dopiero co pozbieralam sie(chociaz jeszcze nie do konca) po "odrzuceniu" ze strony milosci mojego zycia..strasznie dlugo bylam zdolowana,smutna,czesto plakalam,wszystko mnie dobijalo,a najbardziej fakt ze nawet nie mam sie do kogo przytulic,nie ma kogos kto bedzie przy mnie tak po prostu...no brak tzw drugiej polowy..w koncu chyba juz zmeczylo mnie takie pesymistyczne nastawienie do wszystkiego i postanowilam cos zmienic,myslec inaczej..mam przyjaciol,fajna prace,jestem niezalezna,zrzucilam juz 11 kg (i nadal lece w dol) wiecej sie usmiecham,mniej mysle o smutnych rzeczach,nawet probuje zawierac nowe znajomosci(moze trafi sie ten jedyny:P) i powiem Ci ze wszystko jest ok..ale przychodzi moment,chwila kiedy siedze sama w swoim pokoju i uswiadamiam sobie ze mimo tych wszystkich rzeczy ktore osiagnelam,i mimo wielu znajomych i przyjaciol i tak jestem sama..niestety dolek w takich chwilach powraca i potrafi trzymac kilka dni,potem znow sie ogarne i stane na nogi,natomiast sytuacja powtarza sie co jakis czas...nie jestem przekonana ze obejrzenie filmu cos mi pomoze,bo przeciez jestem swiadoma swojego myslenia i robie wszystko w tym kierunku zeby bylo jak najbardziej pozytywne nie tylko myslenie ale tez zycie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×