Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tu się dzisiaj pije

alkohol

Polecane posty

ja niby teraz nie jestem sama... ale tylko niby... smetow sobie nie puszczam bo calkiem bym sie rozkleila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
ja niby też nie byłem sam.. i co? zostały smętne hity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
belluniu a masz lepszy pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caliban
ja akurat nie slucham teraz zadnych smetnych kawalkow ,puszczam same ostre numery tyle ,ze wiele z tych utworow przypomina mi moment w ktorym sie w Niej zakochalem...ech to bylo tak dawno...tyle czasu juz minelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę w totalnej ciszy, i już ten sam fakt jest przerażający,bo ja ogólnie nie cierpię ciszy,wręcz się jej boje...Przynajmniej tutaj jest z kim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
wiecie co Wam powiem? nie wierzcie w związki niby takie ze jesteście sobie przeznaczeni... to bujda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
kwiatku ja bym tak nie umiał... teraz mam tylko piwko i muzykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.nka
Przyłączam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
anka a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
ja też.. mimo to nie umiem nie słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że macie trochę inny problem niż ja. Bo ja mam męża i dzieci. A jednak coś mnie rozwaliło i nie mogę się pozbierać ... Słuchanie smutnych kawałków dobija jeszcze bardziej. Myslenie o czymś innym jest dobre na krótką metę. Picie alk też... W sumie to nie wiem co robić. Picie to jakiś etap. Co będzie dalej? nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
belluniu ja w pewnym sensie dziecko miałem... to znaczy zgodziłem się na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellunia napisz co się stało, może jakoś pomożemy...no chyba ze wolisz nie, to uszanuje tez i taką decyzje, posmusimy sie razem, nie pytając o nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się dzisiaj pije - przykro mi, że cierpisz ... ale wiesz, wydaje mi się, że cierpienie jest wpisane w nasze życie ja mam niby idealny dom, męża który kocha, dwoje wspaniałych dzieci, mieszkanie, samochód, budujemy dom, jesteśmy zdrowi ... a jednak wydarzyło się coś, co to wszystko przewartościowało ... i jest mi strasznie źle, smutno, przykro .... ale wiem, że to też minie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.nka
Własnie otworzyłam cabernecika...Słucham Trojki. Jest tak sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat jednej nocy - dziękuję za zainteresowanie gdybym miała pisać, to zajęłaym kilka wątków na tym kafe :-) ale nie ma co, nikt nie powiedział, że życie jest łatwe trzeba nauczyć się przedzierać przez te kolce to boli cholernie, al etakie już jest to nasze życie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
belluniupodobno wszystko mija... ja też mam dom, samochód, prace kariere...ale czegoś mi w tym wszystkim brakuje... myslałem ze znalazłem, ale to było naiwne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się dzisiaj pije - dokładnie, praca (super), dom, dzieci, mąż niczego sobie - ale jednak czegoś brak i gdy to się pojawiło to zniknęło tak szybko jak się pojawiło zostawiając poczucie winy i żal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za rozmowę, idę po zaopatrzenie, być może już dziś na kafe nie zajrzę, muszę z moim porozmawiać i ustalic pare rzeczy.... właśnie dzwonił, więc nie wiem, trzymajcie kciuki, jesli to ma sens jakiś.... Jakby co to do jutra, bo jeszcze mam wiele smutków....a kur*a dopiero 25 lat życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
to ja chyba jestem na drugiej półkuli belluniu... Bo ja poszedłem w taki temat ze dziecku ma niczego nie brakować i mojej Pani też... a niestety takie są czasy ze na to trzeba zarobić... a teraz widze ze jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat jednej nocy - tylko uważąj na to co mówisz! alk wiele zmienia... a potem się żałuje 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, i dlatego najpierw rozmowa a potem alk.... albo będe opijac smutki, albo z radości się upije....zobaczymy...chociaż jeden problem rozwiąże dziś... PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caliban
kwiat jednej nocy ja jestem mlodszy od Ciebie ,a mimo to moje cale zycie jest ciaglym pasmem niepowodzen i problemow...nie tylko Ty tak masz... trzymaj sie w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
poważne zamiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się dzisiaj pije - każde problemy są ważne. I te moje, i te Twoje. Ja pewne rzeczy już przerabiałam. Teraz przerabiam zupełnie coś innego. I boli jak cholera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
tak... a poza tym róznica płci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
Caliban a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchajcie, mam 33 lata i wiele za sobą może nie wiem wszystkiego, ale dużo już doświadczyłam i wiem, że czasami trzeba dać emocjom opaść, a potem wszystko jest łatwiejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×