Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodakobitka

JESTEM OKROPNIE ZAZDROSNA! NIE WIEM CO SIE ZE MNA DZIEJE

Polecane posty

Gość młodakobitka

zawsze to moj chłopak był chorobliwie zazdrosny, na nic mi nie pozwalał itd, dalej takjest. Ale nei wiem co ze mną sie dzieje. On trenuje bieganie. Wiem, że podobała mu sie i podoba chyba taka dziewczyna która tam tez trenuje, a właściwie dwie. Taka śliczna blondynka pojechała, (bardzo bym chciała wygladac jak ona) mimo ze tez super ze mnie laska itd... Wściekam się gdy ktoś jest lepszy odemnie, pytałam sie czy ona mu się podoba, powiedział że troche... ale wiem, że na pewno tak jest. Teraz do mnie dzwonił a tam słysze jakieś piski stada lasek,. Jestem strasznie wściekła że jest w ich towarzystwie. Jest na zawodach Na 2 dni. jestem nienormalna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że to całkiem normalne, że jesteś zazdrosna. Masa pięknych kobiet wokół Twojego mężczyzny...też bym była. Tym bardziej, że przytaknął, iż jedna mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodakobitka
och, dzieki za zrozumienie juz myslalam zeby mu w nocy po kryjomu obciac penisa zeby mnie nie zdradzil, mi tak jego penis nie jest potrzebny, od wielu lat zadowalam sie dorodnym kabaczkiem z ogrodka mojej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodakobitka
(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodakobitka
mój kabaczek się złamał, co ja teraz zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×