Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijanka55

FUNDUSZ EMERYTALNY BANKOWY

Polecane posty

Gość kijanka55

MAM MOŻLIWOŚĆ TAM PRACOWAĆ ALE NIE WIEM JAK POSTRZEGANY JEST PRZEZ LUDZI??A MOŻE KTOŚ TAM PRACUJE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś wiem o OFE
Tylko nie Bankowy!!!! Toż to najgorszy OFE na rynku!!! Tylko zupełni popaprańcy mogą wybrać ten fundusz!!! Od samego początku ma najgorsze wyniki razem z Pocztylionem! Idź lepiej do ING, albo Generali, tudzież Commercial Union, ale nie Bankowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka55
NAPRAWDE JEST AZ TAKI ZŁY?? NA POCZĄTEK OBIECALI6NA RĘKĘ NA STUDENTKE TO NAWET OK KASKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka55
1600 NA REKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem coś o OFE
Słuchaj: Gdybym ja miał wybierać między sprzedawaniem czekolady Wedla a sprzedawaniem wyrobów czekoladopodobnych jakiejś garażowej firmy, to wybrałbym Wedla. Twierdzisz, że dają 1600 na rękę. A sprawdzałaś co dają inni? Idąc do klienta np. z ofertą OFE Generali idziesz z ofertą jednego z najlepszych OFE na rynku - sprzedajesz Wedla, idąc z Bankowym - sprzedajesz maź czekoladopodobną... Zauważasz różnicę? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby to zarobic to musisz przeciez kogos wpisac do tego funduszu a poszperaj troche w necie i sprawdz rankingi jak bankowy sie plasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka55
WŁAŚNIE TO ROBIE I NAWET NIE JEST TAK ŻLE Z TYM bankowym. cHYBA PÓJDE TAM MOŻE AKURAT BĘDZIE OK A JAK COŚ TO INNEJ ROBOTY POSZUKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka55
TERAZ TO MAM MĘTLIK W GŁOWIE NIE WIEM CO MAM ROBIĆ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka55
A CZY KTOŚ Z WAS PRACOWAŁ TAM?? JESLI TAK TO NAPISZCIE JAK JEST OGÓLNIE W PRACY JAKA ATMOSFERA CZY CIĘŻKO POZYSKAĆ "OFIARĘ:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×