Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki rozmiar...

bon prix

Polecane posty

Gość jaki rozmiar...

chcę zamówić kurtkę z bon prix, ale nie wiem jaki mam wybrać rozmiar. zmierzyłam się i wg tabeli podanej na stronie w biuście i pasie i w talii mam rozmiar 40 a w biodrach 42. możecie mi doradzić który rozmiar zamówić? 40 licząc na to, że skoro to kurtka to będzie większa o parę cm i zapnę się w biodrach, czy 42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishna
ja bym radziła wziąć nawet 38 bo jesli masz 40 to by sie ten rozmiar dobrze nadawał bo tam zawsze zawyzone sa rozmiary ale ja na sobie to zauwazylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie
Jak kupowałam to też musiałam brać rozmiar mniejszy, bo jak brałam taki jak noszę to zawsze na mnie za wielkie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafą
weź 40 i najwyżej odeslesz i każesz wysłać mniejszą/większą na tym polega idea sklepów wysyłkowych - można przymierzyć i wymienic, jak nie pasuje, bo nigdy nie wiesz, czy bedzie pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Weź sobie rozmiar. 40 :) Maja tam ciut zawyżoną rozmiarówkę i 42 może wyglądać na tobie w biodrach jak sukienka odcinana pod biustem :P A 38 to raczej przesada bo się bioderkach możesz nie dopiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka znawczyni
tam sa strasznne szmaty. strasznie sie pogorszyli z ubraniami, teraz wygladaja jak chinskie. lepiej idz do sklepu. zamowilam plaszyk na wiosne- z wygladu ekstra- a przyslali mi cienkie pogniecione niewiadomoco. to samo z quelle. ceny nie male, a wyglada jak z secondhandu,zla jakosc. tylko przestrzegam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×