Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schwan

Czy singielki tez regularnie sie depiluja....

Polecane posty

Gość schwan

tak jak kobiety bedace w zwiazku z facetem? Czy raczej olewaja, bo i tak nikt nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
no to jest poważny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
zdecydowanie zadziej, szczególnie zimą :D....jest mi wtedy cieplej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddv
ale gdzie??? na nogach tak ale juz tam to nie tak regularnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lubię być gładka
to robię to dla siebie, a nie dla kogoś! Jeśli bym nie lubiła - to nic by mnie nie zmusiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe myślenie, ze kobieta robi wszystko dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli o mnie chodzi to od jakiegoś czasu jestem sama a mimo to reguralnie przeprowadzam depilacje brazylijską. Tak jest bardziej komfortowo i higienicznie. Każdy lubi coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
ja tez jestem sama i jakos dbam o siebie,zawsze pachnaca,ogolona i wogole.Od razu sie lepiej z tym czuje.Nie rozumiem co to wogole za pytanie.Niektore dziewczyny sa w zwiazkach i o siebie nie dbaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwan
ja bedac sama czasami to olewalam, teraz dbam o to regularnie, ale tylko dlatego, ze od pewnego czasu spotykam sie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lecie to bez wzgledu na to
czy bylam sama czy nie - to zawsze ;) W zimie niekoniecznie - tyllko jak na basen chodzilam, na silownie, czy cus ;) Aha - tam w ogole sie nie gole :P Tylko okolice bikini. I to tez niezaleznie od tego czy bylam sama czy z kims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosione pachy bardziej się
pocą,krem na nogach gorzej się wchłania jak są tam wlosy więc depiluję się niezależnie od tgeo cyz mam kogoś czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
ja się depiluje regularnie bo nie mogłabym na siebie patrzeć np pod prysznicem jakbym zarosła,przeszkadza mi to. Jeśli kobieta depiluje sie tylko wtedy gdy ma faceta a gdy jest sama to już nie-to widocznie nie ma potrzeby bycia zadbana i prawdopodobnie po ślubie tez się zapuści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
to chyba nie jest tak, ze dbamy o siebie dla faceta, ale po prostu dla samych siebie, zeby lepiej sie czuc... jakos sobie nie wyobrazam zycie z gaszczem tu i owdzie, niezaleznie czy jestem sama czy sparowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atos82 - czyli jesteś feministka? czy naiwny? głupoty takie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golono strzyżono
nigdy nie depiluję wzgórka łonowego bo nie lubię i nie ma to nic wspólnego z tym czy jestem sama czy nie. nogi , pachy, miejsca intymne - zawsze , też niezaleznie od tego czy jestem sama czy nie. Bo to nie ma nic wspólnego z facetami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak, bo nigdy nie wiadomo, czy nie przydarzy mi się jakiś wypadek i nie wyląduję na ostrym dyżurze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak częściej zimą
bo się czuję jakbym dwie pary majtek nosiła! Latem nie noszę wcale, więc niekoniecznie. A to, czy ktoś o tym wie - to mi zwisa. Nawet nie pomyślałam depilując się, że mogę to robić "na pokaz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×