Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisisiisis

dzis piatek a ja znowu mam dola ...mysle ze on sie swietnie bawi z ..nia

Polecane posty

yhmn.. ale poco chcesz odzyskac kogos kto cie olał zrozum o miłość nie wypada prosic błagać bo to na nic nawet jak by wrocil to i tak za jakis czas znow zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
ale co ja mam zrobic.. nie moge o nim zapomniec.. o niczym innym nie mysle tylko o nim.. musze sie pospieszyc zebym sobie kogos nie znalazł. obby sie zgodził.. bo mu sie nigdy na oczy nie pokarze. Serce nie sługa.. A kluski i tak mozna i takie zjesc. szkoda makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
ale ja go szczerze kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala byc z moim misiem ktorego kocham dałam mu 3 szanse i zmarnowal bo okazal sie idiota mielismy sie zareczac a on mnie zostawil i nawet jak kiedys jeszcze bedzie chcial wrocic to nie ma mowy choc bym miala cierpiec nie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
jeszcze nie sa przeterminowane.. moze to i moja wina ze ze mna zerwał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz ile ja bylam z moim facetem tez go kocham szczerze ale wole zostac do konca zycia sama niz byc z kims kto tak mnie potraktowal i nawet przez mysl mi nie przychodzi by walczyc o niego poco skoro nie docenil mego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmn.. taaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze sie teraz obwiniaj ehhhhhhhhhh ŻENUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😠 :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
miesiac.. i juz prawie zapomniałąm.ale ostatnio go spotykam czesto.. i naprawde jest dla mnie miły.. i powrócił. i kocham go dalej.. wiem to. ilez mozna cierpiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
a ile wy macie lat, że tak rozpaczacie w weekendy :O lepiej pouczcie się trochę i poczekajcie na prawdziwych facetów a nie chłopców dwudziestoletnich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
ale to jak zachowywałam sie przed nim jak debilka.. Puszczałąm mu głupie teksty.. terz wiem ze to ja zawiniłąm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bliskie temu....odgrzewane:P z facetami jak z tymi kluskami odgrzewane gorsze ..albo je wyrzucasz bo ci nie smakuja i kupujesz swieze lepsze smaczniejsze albo jesz te niezbyt smaczne i dlawisz sie kazdym kesem i ledwo co przelykasz" ale mnie wzelo dzisiaj na porownania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmn.. brak mi slow na Ciebie ehhhhhhhhhhh piszemy piszemy a ty ciagle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
yhmm.... TEŻ a nie "terz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
Eh.. nie wiem czy bez niego wytrzymam .brak mi go.. Czuje sie jak kwiatek w wazonie który nie ma wody.. bo nikt mu nie okazuje opikunczosci i nie dolewa mu wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
to terz to niechacy bo teraz jem wiec za wszelkie złe napisane literki sorki.. w dodatku jest dyslektykiem wiec co sie mnie czepiacie.. nie jestem dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
Laski brac sie w kupe; skoro macie takie mysli, to zajac sie soba trzeba-to truizm, ale pomaga i najlepszy jest wysilek fizczyny zorganizowany i w grupie, czyli np morderdczy fit:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
raczej dysortografię masz a nie dysleksję :O to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
ja na to mowie dysleksja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie jak kwiatek w wazonie który nie ma wody.. bo nikt mu nie okazuje opikunczosci i nie dolewa mu wody. ---> co Ty pierdo;isz??/ sorry ale musze Toba potrzasnac! jesz normalnie? spisz w nocy? schudlas od zerwania tak ze wygladasz jak anorektyczkka ? lykasz cos na uspokojenie? placzesz na srodku ulicy bo widzisz go w innych facetach?wymiotujesz z nerwow?----> ja tak mialam wiec ....jesli na 3 pierwsze pyt odp brzmi TAK to bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
Nie bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 życie jest jakie jest ale 3ba je brac takim jakie jest widocznie tak musi byc bo wkoncu spotka nas cos pieknego NOWA LEPSZA i przedewszytkim STAŁA MIŁOŚĆ 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmn.. a co my mamy powiedziec ja schudlam 7 kilo wlosy wylatuja mi pękami wymiotowalam nie jadlam ale 3ba sie wziąść za siebie wstac z ziemi i zacząc NOWE LEPSZE ŻYCIE BEZ NIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmn..
mam podobnie jak ty.. a i nie spie normalnie.. bo on mi sie sni ze sie z inna całuje i wogóle nie moge jesc. łykam talbetki na spanie albo wogóle nie spie.. chodze potem nie przytomna.. płacze.. boli mnie zoładek czesto bo nic nie jem. wiec nie jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×