Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to jest3

Czy to normalne, że kumpela rozmawia o moich sprawach ze ..

Polecane posty

Gość Jak to jest3

..swoimi znajomymi, rodzicami, chlopakiem ? niesamowicie mnie wkurwia jak ludzie nie umieja zachowac spraw swoich znajomych dla siebie tylko ich ciagle jezyk swedzi. kojarzy mi sie to z brakiem lojalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasniepanna
nie, to nie jest normalne a tez znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przwaznie jest tak , ze chcemy sie podzielic swoją wiedza z kims innym , by ktos sie wypowiedział w teamcie itd, to niejest nie normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ale jak wy omawiacie każdy szczegól jej i Twojego prywatnego życia to to penie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jest3
Nawet jesli ta wiedza kilka razy powoduje dla mnie niekorzytsny ciag wydarzen ? Poza tym jesli mowie jej o swoich intymnych sprawach czy relacjach damsko-meskich a ona gada o tym chlopakowi czy siostrze to naprawde nie mam sie co zloscic? Ostatnio to co jej powiedzialam (nie wiem jak to sie stalo) doszlo jakims cudem do uszu mojej matki ktora wogole jej nie zna, ale widomo-swiat jest maly. Nie znosze pleciug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalne. ja też mam taką przyjaciółkę, z którą znamy się od dziecka. ona woli gadać o innych niż o sobie. czasem to jest ok, bo pewne sprawy to nie tajemnica. ale zauważyłam, że ona zaczęła przekraczać pewne granice. opowiadała mi o sprawach bardzo osobistych innych osób. kiedy zwróciłam jej uwagę, że może nie powinna, że ktoś się z nią podzielił czymś dla siebie trudnym i to powinno zostać między nimi, to powiedziała, że jej to też leży na sercu i ona też potrzebuje się tym z kimś podzielić (!) - cudzymi sprawami!! Dalej lubię z nią rozmawiać, ale pewne sprawy zachowuję dla siebie, nie mówię jej o tym, co chcę, żeby zostało w tajemnicy, bo obawiam się, że by to komuś wypaplała. Żałuję, że ta przyjaźń zamiast się rozwijać, musi się ograniczyć, ale niestety tak trzeba z niektórymi osobami postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalne Niestety moja przyjaciółka-była przyjaciółka taka była ona była szara myszka, niedoświadczona z facetami itd , ja raczej na pewna siebie głośna i imprezowa po pewnym czasie dowiedzialam sei ze mówi swojej kolezance i matce , co robie, z kim robie itd np.że biore tabletki anty, albo ze mam nowego faceta albo cokolwiek innego najbardziej intymne sprawy z róznymi szczegółami ...no coz najwyrazniej swojego życia nie miała na szczęście juz sie nie przyjaznimy ,koniec przyjazni koniec liceum i dobrxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×