Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lala12345

Co mam zrobić? On wyjechał. ?? POMOCY

Polecane posty

Gość lala12345
Tylko ze jakoś na lotnisku trzeba pokazać swoj dokument, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Nie ma dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a każe mu ktoś wracas samolotem dziewczynko...w ogole coś mi to jakąś ściemą w twoim wykonaniu pachnie...daj se siana, zajmij się obiadem i nara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
a jak wroci hm.. Autokarem, to nie beda sprawdzać?.. A jak sprawdzą to co?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie też zgubił :D:D:D Rany, przecież są jakieś tam rozwiązania, istnieją ambasady, konsulaty, których psim obowiązkiem jest pomóc w trudnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Czy to wazne czy ma czy nie?. Nie ma dowodu, bo tez byl do czegoś potrzebny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcnefhbvefiduhf
Z dowodem czy nie i zakladajac, ze wszystko co mowi (wlaczajac 6 tygodni czekania na tymczasowke :\ ) za 6 tygodni w domu byc moze i na stale zostawac nie musi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala nie wierz mu..
ja zgubilam paszport w Niemczech, nie mialam dowodu, pojechalam do konsulatu w Köln, tam na miejscu zrobili mi zdjecie i dostalam taki zastepczy papier, niby paszport ktory byl wazny tylko kilka dni i wrocilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Zaczyna szkole nastepna. Ma do 14 wrzesnia czas na to zeby wrocic i potwierdzić rozne rzeczy OSOBISCIE. Bylam tam ale ani telefon nie wystarcza z angli ani rozmowa z inna osoba, tylko OSOBISCIE. bo jak nie to zostaje wywalony i takie tam Licz się ze słowami KREWETKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak się upierasz, że on jest wobec Ciebie w porządku, to wyjaśnij czemu nie może wrócić za 6 tygodni :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyjasnij co sie stalo z jego dowodem, pewnie to gimbus ktory jeszcze nie ma dowodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
wyjasnilam wyzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Krewetko, naprawde licz się ze słowami. Nie masz problemów? Lubisz dobijać innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko dlatego ze nie zdazy do szkoly to zamierza cale swoje zycie zmienic i zostac w Anglii na stale? smiech na sali moj brat byl w Anglii i nie mogl przyjechac, ja musialam mu wszytsko pozalatwiac na studia, tez mialo byc osobiscie, ale dalam rade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
bylam w tej szkole. Facet tam nie wiem czy dyrektor czy kto powiedzial ze ewentualnie ma przyjjsc ktoś z rodziny. Przyszedł. I ma czas do 14 inaczej go wywalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuubu00
Nie wiem dlaczego temat sie rozwinal jak autorka w temacie opisala absurdalna historyjke....."Taki pieprzony urzad powiedzial ze dokumenty sie zgubiły jak do nich wysłał " ...kto wysyla dokumenty do urzedow itp, takich rzeczy nie zostawia sie nigdzie, jezeli juz cos to wszedzie prosza o kopie takze (a zwlaszcza ) w Anglii. Jezeli zgubi sie dowod lub paszport to idzie sie do ambasady polskiej w danym kraju i wyrabiaja ci zastepczy w ciagu kilku dni lub nawet godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Home Office, mowi to coś?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie, tylko duren wysyla oryginal paszportu poczta do urzedu, dokument ma sie miec przy sobie a nie wysylac gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×