Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolorowanka xX

Czy on mnie zdradza ?

Polecane posty

Gość Kolorowanka xX

Ehh pomożecie ?! Muszę sie jakoś dowiedzieć czy on mnie zdradza. Chodzi o to, że on pracuje w firmie, gdzie szef zdradza swoja żone, ona jest księgowa w ich firmie, i boje sie że mój ukochany zdradza mnie z Nią... Jestem tak potwornie zazdrosna że... Właściwie to nie wiem skąd mi sie to bierze, po prostu mam takie głupie przeczucie, on mnie zapwnia że tak nie jest że mnie kocha... Ale ja mimo to mam podejrzenia, dodam że ta babka jest gruba i po 30-stce ... Wiem że to głupie i poplątane, ale poradzcie mi jak mam sie z tej zdrady wyleczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
sluchaj powiem ci prosto...nie sadze zeby majac fajna lske w domu zdradzal ja z jakims starym pasztetem...i to na dodatek nudnym bo wybacz ale ksiegowe sa nudne...takze jesli naprawde ci na nim zalezy to mu nie wmawiaj bo on sobie pomysli ze skoro nie zdradzil a ty go traktujesz jakby to zrobil to co mu za roznica? takze sie opamietaj bo na koniec cie zdradzi...powiedz mu ze cieszysz sie ze jest ci wierny bo to dla Ciebie bardzo wazne, ze bardzo go kochasz i ze masz nadzieje ze nigdy nie bedziecie tacy jak szef i jego zona...a potem marsz do lozka i w ramach gry wstepnej zrob mu masaz pleckow....a co korzystaj z zycia i nie przjemuj sie pierdolami...na moje oko on jest wierny gdyby zdradzal to by takich tematow nie poruszal a tak jest szczery!!!!!Docen to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×