Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

dziecko spi..a ja siedze na kafe

Polecane posty

chwila relaksu mala poszla spac... a ja porobilam wszystko i siedze i nie wiem co ze soba zrobic tak jestem juz uzalezniona od mojej malej. ma 11 miesiecy a ja nawet nie mysle o tym zeby gdzies wyjsc i zostawic ja z ktoras z babć. chcialabym ale sie boje. Jak tam wasze maluchy w tym wieku ?Chodza już? co robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze podobny tryb dniamamy. zoska tez spi a ja ma wolne na jakies 1,5h. korzystam maseczka wlosy ikawa. co wiecej matce polce. zoska ma prawie 2 lata wiem mam troche wiecej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się obawiać zostawić dziecko z babcią. Przecież też są matkami, jedna z nich wychowała Ciebie, wiedzą jak sie zająć maluszkiem. A Tobie się też należy trochę czasu dla siebie. Nie potrzebnie panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma roczek i 12 dni i też mam chwile dla siebie :-) kaatioszkaa tez tak mam że bez małej ani rusz zabardzo uzalezniłam sie od niej.A co do chodzenia to zaczeła chodzić 2 tc przed roczkiem a co do zabawy to lubi się bawić garczkami że tak powiem i oglada sobie ksiązeczke i mówi sama do siebie co jest w książecce.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia też mi dopiero teraz zasnęła, ugrzałam obiad i wcinam przy kompie ;) Ona dopiero skonczyła 10 miesięcy, nie chodzi sama, tylko przy meblach i za rączkę, nie pośpieszam jej... Ja boję się zostawić Lusię z teściową, bo ona miała 1 dziecko i to daaaawno ;) i w ogóle ma dziwaczne metody wychowania... Z moją mamą się nie boję, ma wprawę, wychowała czwóreczkę, z czego najmłodsza siostra jeszcze w podstawówce, ale ona z kolei czasu nie ma, bo dzieciaki wymagają jeszcze uwagi :) No i też w sumie niewiele wychodzę :) Ale nie jest mi źle z tym :) jakbym miałą chęć, to zawsze z mężem mogę zostawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahah
moj synek ma teraz 13 miesiecy (wlasnie slodko spi) nie lubie go zostawic bo serce mi peka jak wychodze a on krzyczy mama mama mama ze slysze go na parterze::( ale czasem trzeba wyjsc i zostawic go z babcia:) wiem ze dobrze sie nim zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klony śpią już dwie i pól godziny... nawet siadłam do angielskiego ale już mi się nie chce, jeszcze z pól godziny luzu no ale nie będę sprzątać;) e tam ja z chęcią wyskakuję wieczorami jak babki spią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×