Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ju......

poznalam cudownego faceta...

Polecane posty

Gość Ten facet
" ciekawe co on myśli..." bądźmy szczerzy; byłaś kiepska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
w czym kiepska?:P Dopier..., dzieki 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
a poznalam w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love
to bądz dobrej myśli napewno ci z nim wyjdzie,w koncu to on zwrocił na ciebie uwage,tylko powinnas być bardziej delikatna,na 1 randce juz sie calujesz,jaoś szybko,to troche glupio,facet powinien poczekac sobie troche a nie na 1 randce dajesz mu calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
no jak to w czym? W tym tarzaniu się po trawie, tak? Nie wiem ... może jesteś zbyt okrągła i zbyt szybko potrafisz się turlać? Znaczy; być może za nieuchwytną tam robiłaś ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
a tam, poczekac. jak sie ma ochote, to trzeba korzystac.:D cos mi sie tez od zycia nalezy, nie?:P ale dzieki za porade, faktycznie bede sie lepiej zachowywac nast. razem, o ile bedzie:) ale mowie Wam, sa jeszcze gentlemani:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
ja wiem o co chodzi !! laska to typowa imprezowiczka, poszła do klubu i poznała kolesia który ją tylko zmacał i wytarzał się z nią po trawie a nie jak zwykle że musiała robić LODA w kiblu !!!! i właśnie dlatego to jest według niej gentlemen !!!! wiem że zgadłem ! wiem wiem weim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
no i co? tez bys chial, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
takich jak ty mam na pęczki :o wystarczy się na dyskoteke przejechać darmowy sex gwarantowany ale smutne że masz zaburzone postrzeganie gentelmena:o nie wyruchał wczoraj zrucha dziś- spokojnie co się odwlecze to nie uciecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja wiem wiem
wiesz, są kluby i "kluby".😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
spoko, milo, ze sie cieszycie ze mna:D trzymac kciuki prosze, zeby byla kontynuacja:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
nie taki darmowy w ostatecznym rozrachunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
oczywiście że tak ale chyba nie macie wątpliwości po jakich "klubach " się to dzici pałęta? o właśnie ile ty masz lat mała suczko? daje po wypowiedziach max 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
troche kultury, szczylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
nie bede z toba gadac, bo nie mam o czym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po wypowiedzi ja wiem wiem wnioskuje że ma z 15 lat, sorry ale tylko gówniarze sypią takimi tekstami jak Ty :O żal.pl No chyba że masz więcej a jestes jednym z tych co późno dorastają...no a po wpisach wyglądasz na takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju.. nikt nie zgadnie co będzie dalej, ja Ci życzę żeby sie udało :) mieć marzenia i być szczęśliwą to naprawdę piękne chwile w życiu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Dzięki, Kwiatuszku :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
gentelmen wg. niej to facet któremu nie musi robić loda w kiblu, tylko macanko na trawie:o żal.pl to ty czarny zeschnięty kwiecie bo jeśli jesteś tak głupia że nie rozumiesz o czym pisałem to nie ma co dyskutować :o ona nawet się nie oburzyła nic tylko potwierdziła to co napisałem :o wielka miłość może jeszcze? wyrucha ta sucz i kopnie w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
sio stad, onanisto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
Ty wiesz... Ale o co ci tak konkretnie chodzi? Czy "ruchanie" stoi w sprzeczności z dobrym wychowaniem? Gentelmeni zyją w ascezie, tak? Wiesz pytam bo sam się uważam za dżentelmena mimo, że czasem "puknę" coś na boku... Może niekoniecznie w krzakach ale jednak mi się zdaża i przeszkadza mi w tym momencie myśl, że ktoś ( tak jak ty teraz) uważa mnie za chama ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
dzieciak sobie fantazjuje, bo tyle moze tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee
gentelmen wg. niej to facet któremu nie musi robić loda w kiblu, tylko macanko na trawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Co się jej czepiacie??????????? Ja poznałam kolesia w pewną sobotę,cały tydzień się nie widzieliśmy,w nast.sobotę znów się spotkaliśmy.Poszliśmy do łóżka.Jesteśmy ze sobą do tej pory.Za tydzień się pobieramy.Trzeba wiedzieć kiedy sobie na więcej pozwolić. Mam nadzieję,że Ci się uda 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Dzieki.:) Gratuluje i powodzenia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Trzeba mieć wyczucie,czy to facet który zalicza coraz to kolejne panienki czy ktoś wartościowy dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem wiemd
hmmm mam wrażenie że piszę z jakimiś dziećmi.... ale ok jeżeli Wy nie rozumiecie o co mi chodzi - że to chodzi o nią i to jak postrzega dżentelmena to dalej wysyłajcie sobie te 🌼 jak jakieś niedorozwoje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×