Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pepsolette

wyprawka_ile sztuk kupowalyscie?

Polecane posty

Gość pepsolette

czy przydaly sie wam body? bo dostalam duzo bodow i bluzeczek z krotkim rekawem, dziecko ma sie urodzic w listopadzie i nie wiem czy mi sie przydadza? i czy ubieralyscie dzieci glownie w spioszki/pajacyki? czy w tzw"normalne" ubrania? bo bardzo fajnie wyglada taki bobas np w dzinsikach i tuniczce, ale to chyba niezbyt praktyczne i wygodne? prosze doswiadczone mamy o wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body jak najbardziej ci sie przydadza ale z dlugim rekawem... poza tym moja corke na poczatku (przez jakies pierwsze 3 m-ce) ubieralam w zwykle spiochy itp. ale teraz juz od jakiegos czasu w \"dorosle\" ubranka... tylko trzeba zwracac uwage zeby te \"dorosle\" ubranka byly jednak wygodne... ale to glownie na wyjscie bo po domu to moja corka jest tylko w bodziaku a jak sie zrobi chlodniej to bede jej zakladac do tego body jakies portki dresowe i skarpetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie najwygodniejsze sa body, spiochy, pajacyki... dorosle ubranka sa sliczne ale malo praktyczne, chyba ze na jakies wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja body z kr. ręk uzywałąm cała zimę a na nie nakładałąm bluzeczkę z dł. ręk rękawem tak więc uwazam ze sie przydadzą body. Do bluzek juz nie jestem tak przekonana bo zawsze bałam sie o plecki zeby nie były gołe i dopiero jak było ciepło dałam bluzeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używałyśmy tylko body z długim i śpiochów (córa urodziła się w listopadzie). Na wyjścia miałam polarowy pajac, kombinezon i czapkę ciepłą. Niewiele ciuchów miałam dla Lusi na tamtym etapie. Najbardziej deficytowym towarem były pieluszki tetrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsolette
a kombinezonik? przydal sie? i jaki rozmiar lepiej 56 czy 62?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie podnoszej.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×