Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Enigmatycznaa...

Drukarka czy kombajn?

Polecane posty

Gość Enigmatycznaa...

Potrzebuję urządzenia do pracy w domu. Chcę drukować laserowo i w kolorze. Doradzicie mi ? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enigmatycznaa...
ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Radka
HP desk jet F4180 - skaner, kopiarka i drukarka w jednym - zaje..ste urządzenie! :) sama mam je od miesiąca - i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielofunkcyjnych nie polecam
Wszystko zależy od tego, do czego konkretnie potrzebujesz tego sprzętu. Jeżeli zamierzasz dużo kopiować to tzw kombajny nie zdają egzaminu, są mało wydajne. Dużo korzystam ze skanera i wydawało się, że urządzenie wielofunkcyjne będzie dla mnie idealne. Przerobiłam hp, lexmarka i canona ale żadne się nie sprawdziło przy intensywnym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłączę się.........
potrzebuję kserokopiarki, może raz na tydzień, drukarki codziennie, ale bez żadnych cudów, a skanera może raz w miesiącu... opłaca się kupić takie wielofunkcyjne urządzenie? cena nie gra roli, ale nie chcę, żeby mi się coś po chwili popsuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielofunkcyjnych nie polecam
podłączę się......... myślę, że kombajn się sprawdzi, nie korzystasz dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłączę się.........
Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguniaaaaaa
a czy u mnie by się sprawdziło urządzenie wielofunkcyjne ?Jestem uczniem gimnazjum I CZASEM DRUKUJE RZADKO SKANUJĘ I CZASEM KOPIUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielofunkcyjnych nie polecam
Aguniaaaaaa - dla takich osób jak Ty stworzono to urządzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollaik
drukarka czy kombajn, dobre pytanie wszystko zalezy od potrzeb i oczekiwan, ja np nawet jelsi kseruje - a na studiach bylo tego duzo, to wolalam ksero niz placic za tusz przy wydruku z kombajnu, a co doboru drukarek to polecam artykul http://www.okazje.info.pl/porada/komputery/rodzaje-drukarek.html moze sie przyda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na studiach strasznie dużo drukowałam i zainwestowałam w urządzenie wielofunkcyjne. Nie żałuję i myślę, że do firmy to wręcz idealne rozwiązanie. A żeby zaoszczędzić to zamiast oryginalnych tonerów możesz kupować zamienniki, są tańsze, a moim zdaniem zużywają się w tym samym czasie co oryginał - można je kupować w necie (ja kupuję w sklepie drtusz.pl). O jakim modelu myślisz? Ile jesteś w stanie zainwestować w taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o urządzenia mało awaryjne, to z tego co wiem warto zainwestować w Oki. Mamy ich sprzęt w biurze i sprawdza się bardzo dobrze. Polecam np. któreś z tych urządzeń http://www.sklep-oki.pl/category/urzadzenia-wielofunkcyjne-czarno-biale-urzadzenia-wielofunkcyjne-a4 Ktoś wyżej napisał, że cena nie gra roli, więc można też przejrzeć cenę urządzeń kolorowych. Ich kombajny, czy drukarki są bardzo ekonomiczne - stąd wyższa cena przy zakupie. Ale zapewniam, że to się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombajn, zdecydowanie kombajn. Bardzo potrzebny jest i skaner i ksero. Poza tym za 700zł można mieć bardzo sensnowny kombajn HP http://www.electro.pl/produkt-HP_Drukarka_Wielofunkcyjna_Hp_LaserJet_CP1215_Kolor_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-140221,256.html Użytkowanie później takiego sprzętu tez nie jest drogie, bo można kupować tonery i tusze zamienne, a jest sporo sklepów w sieci, które mają ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep internetowy xeromania.pl, tam można znaleźć dobry sprzęt elektroniczny i urządzenia wielofunkcyjne, gdzie leasing wynosi 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepiej kup sobie drukarkę laserową firmy Canon, ja uważam ze są właśnie najlepsze, takie w sam raz do użytkowania w domu. Ja swoja znalazłam na www.markor.com.pl, wiec możesz zerknąć na ich oferte a na pewno coś dobierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×