Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszkę smutna ja

Idealni mężczyźni beznadziejne kobiety?? nie!!!!! a może jednak?

Polecane posty

Gość troszkę smutna ja

Jakaś porażka kompletna! dlaczego faceci uważają że tylko oni nadają się do wszystkiego? podstawowa sprawa:TYLKO FACECI POTRAFIĄ JEŹDZIC SAMOCHODEM! tylko oni się nigdy nie mylą i są świetni!!!!! oni po prostu rodzą się z umiejętnością kierowania wszystkim co ma kółka! nie mam męża i miec nie będę! bo za Kretyna nie wyjde! ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
No bo taka jest prawda. Statystki oficjalne Policji pokazują wyraźnie że to kobiety powodują więcej wypadków drogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
śmierć. Brutalna prawda, większość kobiet nie umie jeździć co widać na polskich drogach nie wspominając o znajomości przepisów bo kobieta z zapalonymi światłami to jest ewenement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semi_1
akurat to nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna albo ktoś jest dobrym kierowca albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
może i tak ale to znaczy że mamy nie jeździć? po prostu trzeba nam tego zabronić! a nie namawiać a później się wozić! tym bardziej że żadnego wypadku nie spowodowałam! ja chciałam się tylko jeździć nauczyć! nawet nie chciałam! kazał to wsiadłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
widząc Was za kierownicą dostaję białej gorączki...bezmyślne ci***py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety taka prawda
Mężczyźni mają lepszą orientację przestrzenną i wyczucie odległości. Kobiety są albo świetnymi kierowcami albo beznadziejnymi. Wahają się przy wyprzedzaniu i zmianie pasa. I to mówiłam ja- kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
kobiety jeżdżą źle bo za wolno i z wyobraźnią?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
Kazał to wsiadłam :P o holly crap a potem jedzie taka panna bez swiatełek całą szerokością drogi o tym żeby zrobiła margines to zapomnij a jak zaczyna ją wyprzedzać gabaryt to mało w gacie nie narobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
to po co chcecie żebyśmy siadały za kółko!??? ja sie wcale nie upierałam! nie jeżdzimy dobrze bo żaden facet nie potrafi spokojnie i dobrze nas nuczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
A facetów ktoś uczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
zapalone światła to połowa problemu.........ale brak kultury jazdy i nieumiejętność przewidywania sytuacji są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety taka prawda>>> zgadzam się z tobą , jako kobieta.... albo jeżdżą dobrze albo beznadziejnie jak zawalidrogi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
no cholera dam sobie rękę uciąc że nie jeżdze gorzej niż mój chłopak na przykład! ale on dłużej wiec cholera ma prawo sie drzeć jakbym na spokojnie nie mogła tego samego wysłuchac!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
zawodowy mnie najbardziej wkurza jak taka jedzie swoim sejczeto czy innym matizem i ni chója nie przewidzi że ja musze po jej przychamowaniu na widok kotka najpierw przychamować a potem rozbujać te 20 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
może i kobiety jeżdżą gorzej a jak Wy wspominacie swoje początki?? zawsze wszystko było idealne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
kierowca jest dopiero w miarę dobry po pierwszych 100000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
spokojnie po dzisiejszym dniu jedna kobieta za kieerownicą niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na temat emerytów...? mi to nawet żal takiego dziadzia ale jednak zdeczko wkurzające jest to jak jedzie środkiem drogi max 80 km, z przeciwnej str ruch ale marginesiku nie zrobi.... i ciągnie się za nim taki sznureczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
:( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
Ta dziadek też jest dobry boi się zarysować swojego złoma którego używa do kościoła i spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
kobieta na drodze......doskonale Cię rozumiem, do tego piesi przed przejściem, wp***ją się 20 metrów przedemną i weź wyhamój z ładunkiem, a najgłupsze młode ci**py z wózkami, myślą że widzisz matkę z dzieckiem to zatrzymasz auto w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
jak coś kobieta przynajmniej ja robie źle to z niewiedzy! a są kretyni którzy wyprzedzają na trzeciego albo się wbijają to zazwyczaj faceci! ale najlepiej po kobietach się wozic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
*wyhamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
jestem świadoma że zazwyczaj utrudniamy wam życie na drodze ale czy każda kobieta musi byc złym kierowcą tylko dlatego że nie jest faceteM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
może akurat byłabym dobrym kierowcą tylko fajnie było by żebym miała okazje to sprawdzic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
Nie każda kobieta jest złym kierowcą znam kilka co jeżdzą nieźle i to gabarytami ale wiekszość jest bardzo słaba. Zawodowy ta oni chyba myślą że ja zatrzymam w miejscu kilka ton a potem wyrwę w 5 sekund do 100, brak wyobraźni i kultury ale niestety kto nie prowadził gabarytu w życiu nie zrozumie jaki to może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę smutna ja>> oczywiście, że nie ale kilka wypowiedzi wyżej padło stwierdzenie że kobieta albo jeździ dobrze albo beznadziejnie.... to samo tyczy się mężczyzn szczególnie takich młodych popisywaczy- jeżdżą bardzo agresywnie ale przede wszystkim nieostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
cukierasek o szczawiach w golfach lepiej sie nie wypowiadać bo to zupełnie inna grupa kierowców dla takich najlepiej po drzewach latać żeby kretyn mógł wyprzedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
jak mam jeździc dobrze kiedy jeździłam dopiero 3 razy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×