Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszkę smutna ja

Idealni mężczyźni beznadziejne kobiety?? nie!!!!! a może jednak?

Polecane posty

Gość Kobieta na drodze wiezie
To jeździj z kimś i to bocznymi drogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo rusza taki swoim "stiuningowanym" golfem ze skrzyżowania z piskiem opon by za chwile z piskiem opon hamować na kolejnym czerwonym... Nie chcę tu Panów urazić- ale TIR-owcy też są nieźli szczególnie Ci z Litwy i UK :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
kobieta na drodze....dobra okazja to kobitkom uświadomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
hehehe ta ci są dobrzy ostatnio jedzie koles z UA przeładowany że naczepa mu lata po całej drodze ale wyprzedza wszystko o się rusza nie ważne że za każdym razerm łapie pobocze i srodek ale on musi zapierdalać, zresztą takich za rzadko gady leśne łapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakwas
Kobiety nie tylko kierowcami sa gorszymi od nas. Ale w wielu dziedzinach jestescie po prostu gorsze i slabsze. Przyklady: nauki scisle, informatyka, sport (dlaczego faceci biegaja czy plywaja szybciej?). Takze w polityce malo jest kobiet, malo jest kobiet na stanowiskach dyrektorskich w duzych firmach. A tak w ogole gdzie diabel nie moze to babe posle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
zawodowy oby może pare osób nie tylko kobitek załapie że my wcale tak łatwo nie mamy nie mówiąc o nadgabarytach bo ci to w ogóle maja przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
my nie wiemy jak to jest jeździc tirem bo nigdy nie próbowałyśmy! przynajmniej ja! może trochę wyrozumiałości??? a po drugie no to jechałam bocznymi! z kimś ale Faceci w ogóle nie wyobrażają sobie ja można czegoś za kółkiem nie wiedziec albo robic nie tak jak oni po kilku latach jazdy! i teraz jestem w domu mam doła i mój chłopak jest Kretynem jak każdy facet! tyle mi jazda z kimś bocznymi drogami dała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
szkoda słów, pchaj lepiej wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując topik No cuż, większość mężczyzn nie pasuje do wizerunku męskich postaci rodem z telenowel i tzw. polskich komedii romantycznych. He, he :-D :-D Amerykańscy psychologowie zrobili badania portali towarzyskich - mała dobieralność w pary jest głównie skutkiem przeideizolowanych oczekiwań u kobiet. No tak, nie ma tam, jak w kobiecym kinie. :-D :-D ( tego lecą tysięce odcinków) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
zakwas jest jeszcze jedna dziedzina w której jesteście najlepsi!! mówię to jako KOBIETA! W DOBIJANIE KOBIET! I W BRAKU ZROZUMIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja eks była świetnym kierowcą, przyznaję z ręką na sercu. Prowadziła samochód lepiej niż ja i większość moich kumpli. Za to obecna kobieta jest kierowcą makabrycznym i na moje szczęście zdaje sobie z tego sprawdę i pozwala mi prowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgy
Mój kolega prowadzi naukę jazdy. Jego statystyki potwierdzają moje spostrzeżenia: 90% kobiet nie odróżnia kierunków (lewa/prawa). 80% kobiet nie może się nadziwić, że kiedy cofają i kręcą kierownicą w prawo, tył skręca... hmm odwrotnie niż by się tego spodziewały :))) Oczywiście że jest dużo kobiet które jeżdżą dobrze, i wiele mężczyzn którzy jeżdżą jak pi...dy. Ale statystyka jest nieubłagana ;) A osobiście sądze, że drogowe c ipy są bardziej niebezpieczne niż szaleńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
UA ukrainiec zachrzaniał ale i tak lepsi od nich są białorusini wyprzedzam na dwójce jakiegos malucha a ten wali na trzeciego i to na czołówkę ze stają benzynową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę smutna ja>>> nie przejmuj się chłopakiem pogada pogada i przestanie :) Jak ja się uczyłam jeździć też mi gderał a teraz jak gdzieś dalej jedziemy gdy ja kieruje to nawet sobie śpi( w sensie że nie boi się jeździć ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
ja się cieszę że moja jeździ, lecz tylko wtedy gdy trzeba mnie odholować z imprezki,- (nawalonemu wszystko jedno) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
zawodowy Amen:P nam też się coś od zycia nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
ALE ON NIE JEŹDZI SUPER. pa prawko od kilku lat i na wyzystkie sprzęty to myśli że może się drzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
troszkę smutna............a do kogo ten tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
Jarek zapomniałeś dodac o rodzeniu dzieci i do 18 dziecko nasze, to po co motywujecie do robienia np. prawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
do cukierasekk bo pisała ze mam się chłopakiem nie przejmowac! a chodziło mi jak się nie przejmowac pretensjami kogoś kto lepiej ode mnie nie jeździ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
do tego choćby, o czym ja pisałem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
troszkę smutna..........powiedz mu co sądzisz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
mój też myślał że będę z imprez wracała bo nie piję ale w nosie ! sam niech wraca jak nie potrafi cierpliwy byc!!!!!! i wyrozumiały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
dobrze, bo jest amat. a kiedy ma wypić zaw. nigdy?- to po jaki ch****wam prawo jazdy? na wycieczki do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
NO JAK MAM JEŹDZIC Z KRETYNEM KTÓRY NIE POTRAFI USIEDZIEC SPOKOJNIE JAKO PASAŻER? JAK MAMY JEŹDZIC CZĘŚCIEJ I DOBRZE KIEDY WY TYLKO SIĘ WKURZACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
dobra nie jeżdżę super ale już się pokłóciliśmy:( i co mam zrobic? kiedy to nie była moja wina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
od 3 dni!!! mam! ale nie wiem po co jak i tak nie umiem jeździc! i już nie lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×