Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tela morela

Wszystkie są kochane, a ja nie.

Polecane posty

Gość Tela morela

Wszystkie koleżanki mają chłopaków, a ja nie. Brzydka nie jestem, taka zwykła dziewczyna, ale ikt się mną ni interesuje. Koleżanki oowiadają o swoich facetach, że rozmawiją, byli na wakacjach, a mi się płakac chce. Prawdę óiąc jest chłopak, który mi się podoba, ale on też ma mnie gdzieś i na pewno nic z tego nie będzie. Też macie takie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
pokaz zdjecie to ocenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Ale, aż taka zdesperowana nie jestem, bo zaraz krytyka się posypie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Spadaj sruuu czy cos tam. Nastepna persona oceniajaca ludzi przez wyglad. Lepieiej Ty sie pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
Ja pokazuje sie kobietom tylko w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
szukam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna slicznotka 30
ja tez juz jestem zdesperowana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
Taa, a ty chyba w pierdol szukasz podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Ale mnie denerwuje, że ten chłopak co mi się podoba, ciągle mi dokucza. Robi głupie komentarze. Nie wie dlaczego go lubię, jak jesteśmy sami to jest normalny, a jak w towarzystwie to robi mi wstyd przy wszystkich. Nie wiem jak koleżanki znajdują facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Wiec nie pros by kolezanka sie pokazywala. Nie martw sie trela morela. Spotkasz swa milosc. Ciesz sie teraz samotnoscia, wolnoscia. Juz niedlugo i bedziesz musiala tylko cale zycie na jednego chlopa patrzec. Myskisz ze kolzeanki maja takie atrakcyjne zycie bo z facetem gdzies pojda, pojada? Ty Masz wolnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
No jednak nieodwzajemniona miłość jest dołująca :( Ale dzieki za pocieszenie ona_atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Oczywiscie ze jest dolujaca. Zajmij sie soba, swoim zyciem. Zapisz na fitness, lub zacznij sie uczyc nowego jezyka. Nie mysl tak ze nie masz faceta. On sie sam znajdzie. Az Ci sie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Dojrzyj w twoim stanie pozytywne strony: jestes wolna, mozesz swobodnie realizowac twoje pasje, np zapisz sie na jezyki obce, na jakis sport np fitness, aerobik czy basen. Mozesz sie rozwijac, jednoczesnie poznawac ludzi i ktoi wie moze wsrod nich znajdzie sie twoja przyszla druga polowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Milosc zwykle przychodzi gdy sie jej najmniej spodziewamy. jak sie czyms zajmiesz, staniesz sie bardziej radosna, wyluzowana i wtedy nawet nie zorientujesz sie jak ktos sie toba zainteresuje. Natomiast jesli bedziesz do sprawy podchodzic desperacko na zasadzie "musze miec bo i inne maja" to wtedy bedziesz tylko zniechecac do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Dzięki za wsparcie, nie dam sie temu :) Rzeczywiście zajmę się czymś. Będzie jeszcze żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Nie od bedzie zalowal tylko Ty jego juz nie bedziesz chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Mam nadzieję, ale nie ma przepisu na odkochanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Czas tylko czas pomaga na odkochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Tylko, że a go widzę prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Ohhhh...... Czyli wracamy do sedna. Zajmij sie soba please. Wiem, to trudne odkochac gdy ciage czujesz jego obecnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Bo on jest jakiś dziwny :( Gada ze mną złapał mnie raz za ękę, a za innym razem mówi nagle i nie wiem czy na złość czy co, że "jeseś brzydka", a ja moę jedynie wtedy odpowiedzieć "a ty durny". I to jest takie dosyć dziwne Ae chyba takie rzeczy są normalne w wieku 16 lat :( Pewnie niektórzy uznaja, że nastolatki tak maja, ale jak ja się raz zaurocze to brdzo mocno :( Sorry za klawiaturę, l cos mi szwnkuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
o kurcze 16 lat toz to sa konskie podloty:))) Mnie w tym wieku ciagnieto za wlosy. pamietam tez jak chlopacy probowali dziewczynom sciagac spodnie by zobaczyc majtki. chowalysmy sie po kiblach. jejku jaki to byl pokrecony wiek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Sluchaj, masz dopiero 16 lat. Chlopcy w tym wieku sa dziecmi. Cale zycie przed Toba. Do trzydziestki tysiac razy sie zakochasz i odkochasz. Gwarantuje Ci to :) Glowa do gory. Ehh..... jak ja chcialabym miec 16 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Dzięki za wsparcie. Prawę mówiąc jeszcze nigdy nie zakochałam się tak naprawdę. Może dlatgo, że niektórzy uważaj mnie za kujon i nikt mnie ni chce. W szkole po mnie tego nie widać, nikomu nie mówę, że się zakochała. Czasem sobie w domu popłaczę w poduszkę. Dlatego tak trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
O kurcze 16 lat. Tez pamietam moje pierwsze milosci. Pamietam, ze podobal mi sie taki chlopak z klasy i tez mu czesto dokuczalam. W tym wieku wlasnie tak sie wyznaje milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Teraz edukacja i wiedza to atut. A Ty dojrzejesz i bedziesz piekna, wyksztalcona kobieta :) Kujon to atut. Mowie Ci glowa do gory. w Twoim wieku zakochiwanie sie to normalna sprawa :) I placz w poduszke tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Ja próbuję być miła tylko o n ciągle jest taki wredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Ale koleżanki są rozchwytywane, a ja nie. Chociaż nie chciałabym być taka jak niektóre barbie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Kochana olej kolege :) On jest dzieckiem i naprawde nie rozumie. Dziewczyny szybciej dojrzewaja. Ja pamietam ze jako 16 mialam starszych chlopcow. Ehhh.........Pamietam te listy milosne wysylane poczta, nie bylo komunikatorów, smsów, internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tela morela
Ja bym się nie odważyła nawet sms-a wysłać :) Wszyscy sądzą, że mnie nie interesuje miłośc. Zrobiłam z siebie jakąś zimną dziewczynę chyba :o Ale nikt nie wie jaka jestem naprawdę i jż za późno, żeby się zmienić. Jako tako wzorowej uczenncy nie wpada się zakochać :( Dlatego wypowiadam się o tm na forum. Jakby to jakiś znajomy przeczytał to przeżyłby szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×