Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewghbrh

zjebał znowu wszystko

Polecane posty

Gość rewghbrh

Umowilam sie z przyjaciolmi na piwko. w lokalu byla lipa i ogolnie nie bylo miejsca dla nas ( bylo nas wiecej niz 10 osob), wiec znajomi postanowili jechac na impreze. Jak zwykle T (moj chlopak) oburzyl sie i nie pozwolil mi jechac. po,yslalam ze trudno i najwyzej zpstane z nim w tym lokalu. wszystkie miejsca byly zajete i byl tylko jeden stolik wolny. chcialam tam isc, ale on zaczal gadac ze nie ,moze bo obok siedza bramkarze i ostatnio mial z nimi walke i bedzie znowu jak sie spotkaja!!!! Podkreslam ze to jedyny lokal w moim miescie i bardzo zalezalo mi na spotkaniu!! a on wszystko zepsul i!1nienawidze go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on zaczal gadac ze nie ,moze bo obok siedza bramkarze i ostatnio mial z nimi walke i bedzie znowu jak sie spotkaja!!!! Co to za facet ? Przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewghbrh
wiesz koledzy sie bija to on nie bedzie stał i tak juz jest. dolatego nie moglismy tam byc. nawrzeszczalam na niego ze mi zepsul wieczor a tak sie na niego cieszylam, boze ;:(((( nawrzeszczalam i poszlam do domu, a ten palant pisze smsy ze chce naprawic, ze mnie do niech zawiezie. ale juz nie dam rady dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×