Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny89

Jestem uczuciowy. Wada czy zaleta? ZAŁAMKA

Polecane posty

samotny bądź zdobywcą ale nie ruchaczem bądź kochany ale nie rozlazły mów o uczuciach ale nie użalaj się bądź pewny siebie, ale nie zapatrzony w siebie miej swoje zdanie, ale szanuj zdanie innych mów, ale słuchaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
"przestan wszystkim opowiadac jaki to jestes niedoceniany i niekochany" nie opowiadam wszystkim tylko tu na forum biwak bedzie na mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
Eric Cartman a może poprostu jesteś niesłychanie szkaradny??? siebie oceniam na 7 w skali 0-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny ja siebie oceniam na 10 w skali 0-10 a to jak mnie inni oceniaja to ich sprawa pewnosc siebie to cecha najbardziej porzadana nie mylic z narcyzmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie wiem... :/ może się zapisz na jakiś męski sport? Kiedyś mój kumpel też był taką cipą która się bała iść po wózek w tesko, ale od kiedy zaczął chodzić na karate i czasem na siłkę to się zrobił całkiem całkiem twardziel z niego! W środu został taki sam, miły słodki i kochany, ale na zewnątrz każdy go odbiera jako pożądnego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
jak chce to wiele rzeczy mi się udaje, gorzej ze jestem leniwy i zbyt szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
widziceie, jestem do niczego. A ze sportów to na siłke chodziłem... Od pazdziernika znowu zamierzam się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zostać emo boyem Jeżeli jesteś dziewczyną, może się to okazać zbyt trudne, ponieważ posiadasz za dużo męskich cech. Idź się pociąć. Koniecznie pokryj całą twarz tapetą. Jeżeli ci nie starczyło, przykryj niepomalowaną część twarzy grzywką, która obowiązkowo musi przykrywać 3/4 całości. Gdy już się umalowałeś, możesz iść popłakać. Ciuchy możesz wziąć od siostry (uważaj, żeby nie były zbyt męskie). Zawsze miej na sobie coś, co sprawia, że inni zastanawiają się, jaka jest twoja orientacja seksualna. Noś przy sobie żyletkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziesz pretekst, żeby się pociąć. W każdej chwili przecież może zacząć padać deszcz, może zaświecić słońce lub może rozlać się oranżada. Pisz beznadziejne wiersze/piosenki, które mówią o tym, że nikt cię nie rozumie, jak bardzo chcesz skończyć ze swoim żałosnym życiem i jak często się tniesz. Spotykając się z dziewczyną podkreślaj to, jak bardzo jest ci źle. Narzekaj przy każdej możliwej okazji i w końcu pochlastaj się, bo nie jesteś z nią szczęśliwy. Zabij się, a później idź na impresskę z koffaną ekipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×