Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość losdkoskdsofksof

CZY TO NORMALNE ?? CZY DAC SOBIE Z NIM SPOKOJ ?? EH

Polecane posty

Gość losdkoskdsofksof

jestem z moim chlopakiem juz 2 lata .. mieszkamy od siebie 15 km dalej ... on ma 20 skonczone i ja tez .. ja jestem jego pierwsza dziewczyna a on moim pierwszym chlopakiem .. bardzo sie kochamy .. ja zaczynam teraz studia .. on zaczal inna szkole i pracuje u taty .. ja bardzo bym chciala sie z nim ozenic .. nie teraz .. za okolo 3 lata .. kiedy juz bede mniej wiecej ustatkowana ( skoncze szkole,zaczne pracowac i bede miala z nim wspolne mieszkanie) ...on mowi ze rowniz ze mna chce KIEDYS wziac slub .. jednak on caly czas uwaza,ze slub to wiezienie :(( ze to najgorsz co moze byc :( ze to sznur na szyje :( kiedy ja zaczynam histeryzowac to on mi mowi zebym przestaala o tym gadac,ze jeszccze czas,ze co mu mowie to teraz kiedy jestesmy mlodzi i do slubu czas ... czy jemu to sie zmieni :(?? czy doczekam sie zareczyn :(?? czy dac sobie spokoj ;(?? nie chce za np,5 lat uslyszec ,,sorry chce byc wolny'' :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losdkoskdsofksof
sorek ;p mialo byc WYJSC ZA NIEGO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, zawsze lepiej usłyszeć po 5 latach 'chcę być wolny' od faceta, z którym nie ma się ślubu niż od męża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana facetami
Hhhee ja po 5 latach, gdzie facet sam nalegal na ślub, i sam biegal za Mną jak pies.. Uslyszałam chce być sam.. więc daj sobie luzu dziewczyno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×