Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PNJA ANGIELSKI

Fajne seriale po angielsku-znacie?

Polecane posty

znacie coś fajnego co można pooglądać po angielsku, ja mam pomysł tylko Desperate Housewives i Prison Break, aha no i Lost, ale coś poza tym dawajcie fajne tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie kumam
uglly betty tez jest fajna. ja poza tym ogladam gossip girl i ghost whisper :) ale probuje sie nie wciagac w zadne inne bo pozniej jestem od nich uzalezniona a mieszkasz w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka111
allo allo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fawlty Towers, serial ma dwie serie po 6 odcinków z lat 70. Moja ulubiona angielska komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -go-
dexter, scrubs, six feet under :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość series
wings weeds det.monkVII psych the simpsons futurama dirty sexy money 90210 shameless skins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tam cos tam cos tam
gilmore girls sex and the city my wife and kids king of queens will and grace how i met your mother kupa tych seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe lata siedemdziesiate
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, seriali jest w brud. Osobiscie polecam How I Met Your Mother. Krotkie, 20 min odcinki, kupa smiechu przy okazji. Teraz zabralam sie za FRINGE...moze cos z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiii
babylon hotel - swietny akcent bo produkcja brytyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość house
house house house - siedze od 3 dni i ogladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ogladam/ ogladalam ja ;] oczywiście dexter! dexter dexter dexter - kocham! six feet under nip/tuck the tudors bones csi prison break ;p z komediowych how i met your mother big bang theory - jeden z najlepszych seriali jaki mialam okazje ogladac -goraco polecam i inne, sporo tego bylo, uwielbiam amerykanskie seriale, jestem od nich uzależniona ;) jak serial jest dobry to potrafie w dwa dni obejrzec caly sezon, jesli mam czas ofkorz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalija
po angielsku najlepiej oglada sie little birtain dexter house md mythbusters specyficzne poczucie humoru czasem jest znieksztalcane przez lektora, wiec lepiej ogladac w oryginale. najlepiej z tej czworki przetlumaczeni sa mythbusters. ale oni i house maja najwiecej specjalistycznego slownictwa, wiec sa wyzwaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Big Bang Theory - wymiata !!! No i oczywiscie Family Guy . Ale najlepsze i tak sa brytyjskie programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kylove
Ja polecam zajebisty serial Kyle XY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
Inbetweeners

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla
IT crowd - o informatykach, fajny, Inne które mi sie podobały były juz wymienione wcześniej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Prawie wszystkie te znane sa po angielsku. Moje ulubione to Family Guy, Sex and the city, Little Britain i starzy dobrze Friends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowana
gossi girl - najlepszy serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcupine Tree - The Incident
z komediowych polecam: THE WAR AT HOME [M. RAPAPORT - grał Dona Self'a w PB] !!! i MY WIFE AND KIDS w pierwszym przypadku biała, w drugim - czarnoskóra rodzinka odcinki po ok. 20 min., wciągają niesamowicie ^^ można znaleźć chociażby na odsiebie ja jeszcze lubię LIE TO ME - z uwagi na TIMA ROTHA THAT '70s SHOW - Kelso [ASHTON KUTCHER] + Hyde + Fez - i wszystko jasne ^^ z medycznych oczywiście DR HOUSE [choć bez napisów trudno zrozumieć stawiane diagnozy i nazwy tych wszystkich chorób, ale całość ogląda się rewelacyjnie ^^] jak coś prostszego, to ewentualnie GREY'S ANATOMY i SCRUBS a jak chcesz posłuchać pięknej angielszczyzny sprzed paru wieków, to bardzo polecam THE TUDORS [choć minusem jest nietrzymanie się paru znaczących historycznych faktów] i ewentualnie o nastolatkach - GOSSIP GIRL, SKINS... zacznij od THE WAR AT HOME, reszta w dowolnej kolejności ;] miłego oglądania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×