Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość red marry

najlepszy tusz do rzęs

Polecane posty

Gość red marry

Zamierzam sie z kupnem nowego tuszu do rzęs. Zastanawiam sie nad marka Astor volumetrix i Maybelline Define--lash/ Sky high curves/ Volumin Express Turbo Boost. Ostatnio miałam tusz Rimmel Glam Eyes. Czy moze ktoras z Was uzywa/uzywała tych kosmetykow?? Zalezy mi na ładnie rozdzielonych i wydłuzonych rzesach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam Turbo Boost. Nie bylam zadowolona i dziekowalam kidy tusz sie skonczyl. Owszem pogrubial, ale 1, 2, 3warstwy byly niezauwazalne, wiec dawalam wiecej, co wbrew pozorom nie sklejalo rzes. Tusz pod koniec dnia kruszy sie, rozmazuje, odbija na powiekach w trakcie malowania. Raz zasnelam w ciagu dnia i kiedy sie obudzilam wygladalam jak panda:/ Jedna lza juz rozmazuje caly tusz. Ja kupilam raz i wiecej nie kupie. Oczywiscie to tylko moja opinia, bo gusta sa rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
Ja mam Volumetrix Astora i jestem bardzo zadowolona :) Świetnie pogrubia i rozdziela rzęsy. Jak dotąd nie miałam lepszego tuszu pogrubiającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzzzzzz
rimel miałam - do bani maybeline - turbo bust mialam i jest super teraz używam tylko mejbeliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kto poleci jakis dobry ,ostatnio kupilam 2 sztuki z max factora i wydawalo mi sie ze bedzie ok wkoncu to nawet dibra marka jest ale co?no nic lwasnie to jest szajs 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red marry
Teraz to juz sama nie wiem, na ktory sie zdecydowac. Szkoda mi wyrzucac kasy w błoty i probowac kazdy po kolei. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środaa
czesc dziewczyny.. a jaki tusz doradzicie biednej studentce? ;D tak gdzies do 25 zł? jakoś tak.. mam cienkie, krótkie, jasne rzęsy.. najbardziej zalezy mi na wydłużeniu i pogrubieniu. lubie miec wyraziscie pomalowane oczeta, i to bardzo. :P teraz używam maybelline volum express.. poczatkowo byłam zadowolona, ale teraz jest coraz gorzej.. z gory dziękuje . : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixed berry
Hypnose Lancoma...ceny nie znam...tutaj w stanach ok 25 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam
tusz firmy Isadora. Wspaniale pogrubia i wydłuża http://sklep.igruszka.pl/p,pl,78,isadora-+tusz+pogrubiajacy+i+wydluzajacy+rzesy.html kosztuje trochę więcej ale jest go 12 ml podczas gdy typowe maskary mają 6 czy 7 ml. A i telescopik Loreala. Wspaniale wydłuża. Z pogrubianiem trochę gorzej...ale pomimo to piękne rzęski wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorealtusz
Polecam Loreal Volumetric albo Loreal lash arhitect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-czy
a czy któraś z was wie gdzie kupić tusz do rzęs firmy AA! nie ma ich w typowych drogeriach rossmana i naturze. nigdzie nie moge znaleźć :-( a chcę wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volumin Express Turbo Boost- DOo bani! sklejał mi rzęsy. Kupiłam raz i już nigdy wiecej Z Maybelline dobry jest pogrubiajacy i podkreceajacy w takim niebieskim opakowaniu Ja obecnie mam z Oriflame wydłużajacy Lash cos tam i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze tusze są w Avonie. Znajdziesz tam tusze idealnie pogrubiające. Wejdź na STRONĘ, zarejestruj się i zamawiaj. Katalog dostępny na stronie. Jeśli wolisz stacjonarny to pisz. Wyślę! https://start.avonpolska.pl/avon-okreg-171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonka1988
Volume Temptation z eveline jest dobry, nie mam go długo, bo to nowość, ale super się sprawdza, sądzę, że to mój nowy ulubieniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×