Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ismena1

Czy na świecie nie ma już normalnych facetów??

Polecane posty

Gość Ismena1
Wujku, czy nie zauważyłeś, że podobnie jest z "prawdziwymi" kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten obcyyy
tylko ze uświadczyć "prawidziwą" kobietę, to tak jak znaleźć "prawdziwego" faceta:) hi hi jakby znaleźć Yeti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałem kilka naprawdę świetnych kobiet , niestety część jest zamężna . Jakoś nie miałem okazji "zdobywać" takiej więc nie mogę powiedzieć czy trudno czy łatwo. W życiu trochę szczęścia też trzeba mieć :D , bez tego to ciagle tylko walka i walka o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue-eyed Z Wami to jest tak - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie da się Wam dogodzić. Nie wiem czy normalne kobiety to już wymarły, nie wiem czy takowe wogóle istniały, bo wy dla mnie jesteście gatunkiem z natury ............nienormalnym, a co najgorsze - to pociąga mnie ;-) i dobija jenocześnie to niezdecydowanie życiowe. Jedna rzuca, bo nie jestem realistą i mało zaradny, choć sama nigdy nie pracowała bo studiuje jeszcze. Inna uznała, że za bardzo po ziemi stąpam i nie daję się porywać chwilom bo poświęcam czas pracy. I bądź tu mądry ;-) (jak się robi "łapkę"?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ismena1 Takich którzy kochają kogoś więcej niż tylko siebie, nie przeliczają wszystkiego na pieniądze, nie są zakochani w swoich byłych i mają realistyczne podejście do życia.... " To mnie nie pasuje do definicji normalności:P.A do mnie to prawie pasuje:P.Poza miłością bo do tego nie moge siebie zmusić:P.A byłych nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku witam Wujka :P a co do tematu...pozradni są, ale takiego nie zakochanego w swojej byłej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
niestety ale przystojnych, inteligentnych, bogatych facetów jest naprawdę mało, wielu z nich jest już "złapanych" przez swoje żony czy narzeczone więc ci co zostali i są wolni wiedzą po prostu że sobie mogą na wiele pozwolić i to kobiety muszą się starać. a jak się starać nie chcą to do widzenia, znajdzie się kolejna. zmień więc droga ismeno swoją definicję normalności bo nie przystaje ona nijak do realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś chcę
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×