Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość borowiczowammm

Jak oceniacie Kielce pod wzgledem znalezienia pracy?

Polecane posty

Gość borowiczowammm

tak jak w temacie,,,chodzi mi o to czy sa tam jakies firmy zagraniczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje spojrzec na poziom bezrobocia w okolicy. w Kielcach, tarnobrzegu, ostrowcu sw i innych miastach z tego rejonu jest ono dosyc wysokie, zwlaszcza jesli chodzi o prace umyslowa za wieksze wynagrodzenie niz wynagrodzenie minimalne. polecam trojmiasto, (np. w sopocie bezrobocie siega ok 2%) albo poznan albo wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowiczowammmmm
to jest az tak zle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kielcach jest do dupy, niestety... :o wiem bo szukam tu pracy od lutego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowiczowammm
jejku,,,,ja nie wiedzialam ze jest az tak zle,,,,,,,,, to tam nie ma zadnej firmy zagranicznej?? ja studiuje teraz za granica , pracuje tez w zawodzie w ktorymsie ucze i doluje mnie ta mysl, ze jak wroce to nigdzie nie znajde pracy !!!! kurcze jakie to niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowiczowammm
studiuje finanse i w tej dziedzinie chcialabym pracowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli znasz sie na podatkach albo na tym jak sie przyznaje dofinansowanie dla przedsiebiosrw z Unii Europejskiej to masz calkiem spore szanse. niestety wiecej nie wiem, moze ktos inny sie wypowie, sama dzialam w innej branzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
rachunkowoc bankowosc i jeszcze raZ rachunkowosc :P W tych branzach cos jest przynajmniej w moim reigonie, nie wiem jak w Kielcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania_Dżdżu
a z moich spostrzezen na temat Kielc to tak: straszna tu mlodziez! dzis jak wracalam z Kielc autobusem PKS to z tylu siedzialo dwoje mlodych szczyli - szczyl-ONA i szczyl-ON. siedzialo to bachorestwo , ryja darlo i malo tego wyjelo telefon i sluchalo na glos muzyki. ha! to nawet muzyka nie byla! sluchali tego kurestwa z godzine. co za buractwo! co to za ludzie! np w autobusach do Krakowa to takie cos nie jezdzi. pelna kultura, inteligentne rozmowy, Polityka w dloni, a tu... tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowiczowammm
jest gorzej niz myslalam... no nic, to moze chociaz znajde jaks prace za 1000 zl??? czy nawet takich juz nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa lata temu porą zimową szukanie pracy mi zajęło dwa tygodnie. Oferta za 1500 plus premia, za magazyniera i nie mam wykształcenia wyższego. borowiczowammm, proponuje odłożone pieniądze zainwestować w jakiś buisness mały. JA zamierzam tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowiczowammm
wszyscy miowia o tym wlasnym biznesie, ale to nie takie latwe,,,trzeba miec pieniadze dobry pomysl i jakies obeznanie .... tez wiele razy o tym myslalamm ,ale ja boje sie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest najgorzej z praca w Kielcach...dzialaja tam tak prezne firmy jak Kolporter,Exbud,Mitex itp...przy tym jest to jedno z najczystszych miast w Polsce i nie zgadzam sie z tm co pisze Kania...ja mieszkam w Sosnowcu,czesto przebywam w Kielcach i mam porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×