Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie kumam

kocham Cie, moja zielonooka czarnowlosa

Polecane posty

zycze Ci, bys trafil na kogos, kto doceni czulosc w Twoim glosie, kiedy bedziesz do niej mowil takimi cudnymi zdrobnieniami jak to robiles, mowiac o tamtej... to niecodzienne, by pozwolic komus, mimo swojej wlasnej straty byc szczesliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mysle, ze w dzisiejszym konsumpcjonistycznym swiecie bardziej licza sie dosc banalne rzeczy... czasami najtrudniej powiedziec to, co jest proste, ale piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, ładne jest to co napisałeś Skoro jest szczęsliwa i wiesz o tym, to niech tak będzie Znajdź swoje szczęście :)Z takim podejściem nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prostocie kryje sie najwiecej uroku, szkoda ze wiele kobiet o tym zapomina (mezczyzni tez zapominaja). co do mojego podejscia... z wiekiem czlowiek sie zmienia :classic_cool: kiedy bylem mlodszy, straszna ze mnie byla lachudra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dajesz nadzieje na to, ze na tym swiecie jest jeszcze paru porzadnych mezczyzn... :) szczesciara, ktora Cie upoluje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad trzydziesci, ale niewiele ponad :classic_cool: nadzieja zawsze jest, a czy ja jestem porzadny... moze czasami :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie kumam, kiedyś wydawało mi się, że faceci w Twoim wieku powinni myśleć inaczej. Ale jak patrzę na swoich kumpli (jestem niewiele młodsza od Ciebie) to widzę, że oni myślą podobnie do Ciebie. Czasem mi się wydaje, że faceci mają więcej uczuć, tylko nie okazują tego na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wilk syty i owca cała... :) generalnie- wszystko in plus :) Poniewaz wydajesz mi sie sympatycznym ( wiem, ze niektorzy maja alergie na to slowo, ale... ) facetem, zapraszam Cie na niezwykly topic, ktory paru osobom przyniosl juz szczescie... :) moze to banalne, ale to prawda :) mam nadzieje, ze kawalek tego szczescia przypadnie tez Tobie :) http://pl.youtube.com/watch?v=w9KnuJZkBjg spokojnej nocy Ci zycze i mam nadzieje, ze do "zobaczenia" kiedys... :) dobranoc :) ps. nie zrazaj sie nazwa topicu... najczesciej jest tam wesolo. a przede wszystkim sa tam naprawde swietni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, Sissy, to jest tak: mezczyzni nie okazuja uczuc - pozostawiaja to Wam, kobietom. my z zasady powinnismy byc twardzi, mescy, odpowiedzialni za slabszych (itd itp) okazywanie uczuc jest dla nas slaboscia (generalizuje i uogolniam). nie licuje to z naszymi meskimi zasadami. ale zapewniam, ze tez mamy serca, tez tesknimy i cierpimy, kiedy boli. tylko my sie maskujemy, zarowno przed Wami, jak i przed kumplami. bo to takie "nie meskie", wrecz "gejowate" (za przeproszeniem i z calym szacunkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link link link :) z racji tego, ze jestem mezczyzna, jestem tez... leniwy :P dziekuje, Surykotka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że się maskujecie, i poniekąd dobrze, facet powinien przynajmniej z wierzchu być męski. Ale jak tak słucham swoich kolegów, to widzę, że tak naprawdę chyba przeżywacie to bardziej, właśnie przez tą konieczność trzymania emocji w sobie i tak naprawdę potraficie się zatracić i kochać do szaleństwa. To dobrze :) Jeżeli chodzi o Ciebie, to na ile da się to powiedzieć na podstawie internetu, jesteś kumatym facetem i myślę, że jeszcze dużo przed Tobą. Twoje życie się nie skończyło, ono się jeszcze nie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można się w tobie zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam nadzieje ze to io mnie
chodzi.... tez uwielbial moje duze zielone oczy i mialam nigdy nie zmieniac koloru wlosow..... tylko nie nazywal mnie Szarlotka ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×