Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolkaaaaaaaaaaa

czego warto studiować?

Polecane posty

Gość wiolkaaaaaaaaaaa

przeglądam ogłoszenia o prace i stwierdzam,że studia nie maja sensu.Wszędzie trzeba specjalistów niższego szczebla-czyli glazurników, kosmetyczek, fryzjerek i czasami ....inżynierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkmkgsmgdg
a widziałaś inżyniera od polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fayorek
Przegladajac oferty od kilku lat mozna zauwazyc jedno, iz dla ludzi z wyzszym praca jest jedynie w 3-4 obszarach. Mianowicie informatyka, finanse, budownictwo, architektura. Nie rozumiem dlaczego tak pompuje sie, że studia inzynierskie sa tak dobre skoro napotykam jedynie oferty dotyczace raptem 20% kierunkow technicznych. Natomiast poza technicznymi w cenie jest rowniez wyksztalcenie ekonomiczne, lecz specjalistczne. A to -> http://kandydat.us.edu.pl/?q=node/129 mnie przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damskie perfumy
ano właśnie.Rozśmiesza mnie np. kierunek - zarządzanie i marketing na Politechnice(np.lubelskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniiia
dziewczyna znad morza a co cię niby razie w oczy? Po większości kierunkach nie ma w ogóle pracy: często są kierunki humanistyczne.Ludzie kończą nieodpowiednie studia a potem muszą się przekwalifikować.Nie każdy nadaje się,że skończyć politechnikę. Teraz lepiej wychodzi taka fryzjerka czy stylistka paznokci, zakładają swoja firmę niż absolwent powiedzmy pedagogiki czy administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniiia ----> nie chodzi o SENS pytania, tylko o FORMĘ. jesli nie zauważyłaś poprawne jest pytanie \"co warto studiować\" a nie \"czego warto studiowac\" i o to mi chodzi z reszta sie zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat_1
Pytanie jest niezłe - rodem z Podkarpacia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×