Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_finezyjna_finezja_

Unia Europejska czy Busz? Proszę o pomoc

Polecane posty

Witam, Po 2 letnim pobycie w Anglii - i legalnej tam pracy wróciłam do Polski. Zgłosiłam się do Urzędu Pracy - skąd skierowano mnie na najzwyklejszy staż. Biorąc pod uwagę \"Staż zawodowy jest jednym z projektów „pierwsza praca” a warunkiem otrzymania stażu jest również brak doświadczenia zawodowego. Ministerstwo Gospodarki i Pracy dokładnie określa, czym jest brak takiego doświadczenia. Jeśli ktoś został zatrudniony wcześniej, ale na czas krótszy niż trzy miesiące, może starać się o staż (nie jest istotne na podstawie, jakiej umowy czy o dzieło, czy o pracę). Jeśli pracował gdzieś dłużej niż trzy miesiące jest traktowany, jako osoba z doświadczeniem i nie kwalifikuje się do programu.\" Wnioskuję, że siksa w Urzędzie skierowała mnie błędnie na staż - gdzie w to miejsce powinnam zapoznać się z ofertami pracy. Noszę się z zamiarem napisania skargi - za w prowadzenie mnie w błąd. Pytanie: Czy na pewno u nas w Polsce stosowane jest prawo Uni Eurpejskiej? Dodam że nie należał mi się zasiłek dla bezrobotnych czyli co ? Moja praca 2 lata w Anglii nie ma znaczenia? (nie chodzi mi tu o te drobne pieniądze - tylko o to że w Polsce są tacy poinforowani urzędasy) Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×