Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Domyślam się, że twierdzisz, że miękknę, bo pojawiły się uśmiechy? To nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Sisy, Internet nie jest sam w sobie założeniem docelowym. Internet pomaga ludziom poznawać się wzajemnie. Ja rozumiem, że Twoje zastrzeżenie odnośnie internetu, jest pewną zawoalowaną propozycją poznania się osobiście, czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy, a jak myślisz, ile powagi jest w większości postów na tym topiku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
W moich wpisach jest wyłącznie powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akwarela? Wygląda na to, że Ty także mnie nie lubisz. Z powodu braku dostatecznego Tobą zainteresowania z mojej strony? -Myślisz,że wielogodzinne klikanie z Tobą to marzenie każdej kobiety na kafe?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, psełdonim ,tak o to mi chodzi od dawna Chcę się z Tobą spotkać osobiście!!! Ty rzeczywiście jesteś kretynem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełsdonim, Skoro już o tym mowa, o mnie podobno założyłeś kilkanaście tematów (nie wiem, czy to prawda, bo wszystkie zostały skasowane) Inna sprawa, ze to nie ta liga, co temat o Kyyrene, no ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Myślę, Akwarela, że każdej. Co najwyżej część nie chce się do tego przyznać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, ja niejednokrotnie deklarowałam, że wolałabym sobie z Toba pogawędzić realnie, a nie tylko klikać :) I pisałam to absolutnie poważnie. Zresztą ostatnio sama widze, że rozmowa realna jest w jakimś sensie łatwiejsza, a na pewno pełniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Daj spokój, Sisy. Uważam, że przesadzasz. A może w rzeczywistości jestem ciekawą i wcale nie tak nudną, jak sądzisz - osobistością? W końcu, co ryzykujesz poznając mnie realnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
No wiem, Kirene, wiem. Ale ja w Trójmieście zupełnie nie bywam ostatnio. Siedzę sobie na organizmie i kończę budowanie domu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Psedło, Psedło....niepoprawny jak zwykle :D Jakbyś nie kończył domu, to i tak znalazłbyś jakis wykręt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swój sposób jesteś rozbrajający....:):):) Muszę lecieć...a i jeszcze jedno,te piękne bukiety kwiatów ,które dałam Ci na pożegnanie wstaw do wody.Szkoda,aby tak szybko zwiędły.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest z Trójmiasta. Psełdonim, nie Ty, prawda? Masz rację, Psełdonim, że trudno jest oceniać ludzi na podstawie internetu, ale po jakimś czasie na tym forum, widzisz wpisy ludzi, którzy mają opinie na różne tematy, a Ciebie kojarzę tylko z wpisów na Twoj temat.... Aż tak Ci smutno w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Kwiaty wstawię do wody, Akwarel;a, a Ciebie zapraszam ponownie. Pogawędzimy sobie przyjemnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
No dobrze, Kirene, załóżmy, że budowę skończę i do Gdańska przyjadę. Spotkamy się, a Ty popadniesz w uczucie do mnie. I co wtedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Zależy, Sisy. Raz jest smutno, innym razem dość wesoło. Różne są okoliczności. Ja z Trójmiasta jestem poniekąd. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, radzilam sobie z gorszymi problemami, niech Cię moje serce nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
To jak, Sisy, może do mnie zazwonisz? Powiada się, że mój głos jest dość atrakcyjny. Zanim będziesz mogła mnie osobiście uszczypnąć, poznasz urok mojego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ale ja miałbym, Kirene, potężne wyrzuty sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Cykorujesz, Sisy? Widać, odważna to Ty jesteś schowana za ekran konmputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Koniecznie się umówcie na kawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Wcale tego nie robię, Kirene. Ja jedynie stwierdzam, że Sisy jest odważna na odległość. Przyparta do muru moją propozycją rozpoczęła taktyczny odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cykoruję, ja nie mam po co do Ciebie dzwonić :) Bo po co mam dzwonić? Poznawać Ciebie bliżej nie chcę... A co do kawy, to nie robię takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×