Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Gość PSedłonim
Uwielbiasz, Sisy, kiedy się o Ciebie zabiega - oto cała tajemnica. W końcu - jesteś przecież kobietą. Która kobieta tego nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ba! Nie ma jak odrobina tajemniczości. Nic bardziej nie intryguje, jak właśnie tajemniczość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie straciłas
ahai zadaj mujakies pytanie to nawet tego nie zauwazy, zyje w swoim swiecie i pisze tylko to co chce, w wogole nie mozna z nim wejsc w jakąkolwiek dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Wkurzona? A ze mną nie będziesz chciała się spotkać? W końcu do Gdańska nie mam przecież najdalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ależ ja chętnie odpowiadam na zadawane mi pytania i równie chętnie toczę różnorodne polemiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wkurzona, wyślij maila jak będziesz przyjeżdzać :) Zawiozę Ciebie z rodzinką na Hel, będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Historia Ci tego nie zapomni, Palola. A potomni oddawać Ci będą należną cześć." A żeby już na pewno mnie ta cześć nie ominęła to dodam, że dzięki m.in. mojemu "zlatywaniu" (uznajmy, ze jestem laska) inni dochodzą do wniosków jak przykładowo ten powyżej, ze "moze cos w sobie ma ze tak ciagną do niego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie 3? Ja się z Psełdonimem nie zamierzam spotykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
:-) Hmmm, Wkurzona, jakby wziąć pod uwagę jeszcze Kirene, to we czwórkę. A ponieważ do spotkania okrągły rok, może się przydarzyć, że spotkanie odbędzie się w jeszcze szerszym gronie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie straciłas
wiec mam jedno podstawowe pytanie, czy szukasz sobie żony lub kobiety czy tez masz juz takową? A jesli szukasz to czemu ciagle tu jestes? Nie umawiasz sie z kafetariankami? Czyzbys byl az tak wybredny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
No pewnie, że ja coś w sobie mam, Palola. W końcu laski się zlatują. Nawet Sisy się zleciała i nie chce wcale odlatywać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Moja odpowiedź jest następująca: 1. Małżonkę posiadam i nowej nie poszukuję. 2. Kobiety nie poszukuję. 3. Jestem okropnie wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Poza tym, i to należy powiedzieć wprost - żadna kobieta mnie i tak nie chce, a to co się tutaj dzieje, to zwykła zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze dzięki m.in mojej, Wkurzonej oraz Sissy'owej reklamie jesteś ustawiony na co najmniej rok. Tylko załóż sobie terminarz. Przypominam, ze ja jestem zaproszona na obiad z pieczoną kaczką, i to są jakieś początkowe pozycje w kolejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Zaprosiłem Cię, Palola, na pieczoną kaczkę? A skorzystasz z zaproszenia? Ja nie sądzę. Boisz się podać swojego telefonu a kaczką mi tutaj wyjeżdżasz. Swoją drogą, nabędę ptaka i go sobie upiekę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie straciłas
o kurcze to czemu jakis czas temu przeprowadzales casting na zonę? Dlaczego roznym kobietom proponujesz spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Proponuję, ponieważ one tego oczekują. Ale jak przychodzi co do czego, zmykają, gdzie pieprz rośnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro żadna kobieta Cię nie chce, to czemu masz żonę... Żona jest facetem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie straciłas
jak zwykle wykrętna odpowiedz :-) czemu proponujesz? czyzby zona nie wystarczała? tylko nie pisz ze chcesz miec kolezanki po całej Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie, czy skorzystam jest bezprzedmiotowe, ponieważ ja od razu wtedy powiedziałam, że korzystam! Czekam tylko aż urządzisz tę kuchnię, żeby upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu - czyli obejrzeć to nowe budownictwo ;-) A numer telefonu spoko, dla kamuflażu się napisze, że to zagadka, czyli coś rodzaju zgadnijcie, co oznacza ciąg tych 9 cyfr. Jak odpowiedzą, ze to nr mojego telefonu to zaprzeczę i po sprawie :P ;-) PS. zapamiętaj motyw o zagadce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona myje sie szarym mydłem
i chodzi w lnianych ubraniach, dlatego autor poszukuje nowej jakości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
A nie prościej, Palola, po prostu podać ten numer, zamiast bawić się w zgadywankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ależ małżonka całkowicie mi wystarcza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×