Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Gość Psedłonim
Na piwo, Niedzwiedz, szkoda mojego żołądka. Chodzi mi wyłącznie o szlachetne, wysokoprocentowe destylaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) a nawet mozemy zjesc razem sniadanie po imprezie nie? ...ja dodam ze jeszcze nawet w rybce mozemy pogrzebac i wydłubac jej osci wspolnie:P:P:P...no bo byc nad morzem i w rybie nie grzebac..toz to grzech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Pseudonim. Ale teksty o zmiękczeniu mojej osoby w akcie bezpośrednim, o krojeniu żony i jej jedzeniu są zapewnie żartem z Twojej strony, ale zauważ, że nikt nie żartuje w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy macie z tą rybą nad morzem? :D My tu jesmy głownie łososie norweskie albo solę, czasem jakąs pangę :) Zgadza się, że można kupić dobrą wędzoną rybkę od rybaków, ale zazwyczaj poza sezonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cóż, Sisy, możesz sobie pogratulować uśmiechu losu, że oto spotkałaś rzeczywiście oryginalnego mężczyznę. Zapewniam Cię, że w podanym scenariuszu naszego spotkania nie ma ani śladu żartu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dobrą rybę, to można zjeść w Alensztacie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo....ja sie zastanowiłem i podjałem decyzje ze ja na to spotkanie to musze przyjsc jednak z sissy i wkurzona...bo siisy bedzie gospodarzem a zona nam zdziry lokalne bedzie złatwiała :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie obiecuj sobie za wiele, Wkurzona. Porżnięcie na sztuki obiecałem jak na razie jedynie Sisy. Moja zamrażarka ma ograniczoną pojemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie żona, albo kyyrene, nie pamiętam :) Któraś z Was miała to potem dostać na obiad jako kaczkę :) To jest chore :) Widzisz Pseudonim, może lepiej gdybyś podtrzymywał, że to jest żart Czyli dzisiejsza moja teoria się sprawdza, jesteś jakimś psycholem. :) I Twoje działanie w celu przekonania mojej osoby do Ciebie działa jak na razie w odwrotną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
NIe ma potrzeby, Niedzwiedz, ja Trójmiasto znam zupełnie nieźle. A czasy mamy takie, że wystarczy krótki telefonik, a będziesz mógł w miejscowych zdzirach przebierać jak w ulęgałkach. Swoją drogą na miejscu Sisiy i Wkurzonej, byłbym się na Ciebie obraził za te zdziry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Spokojna głowa, Sisy. Niech sobie na razie działa jak chce. Nie liczy się metoda ale osiągnięty cel. Ty myślisz, że jesteś pierwszą obywatelką, którą biorę sobie na widelec? Ja dobrze wiem, co należy, żeby sobą zaintrygować kobietę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A kaczkę obiecywałem Paloli, nie Kirene. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Czy nikt, to ja nie wiem, Wkurzona. Ja nie chcę, ponieważ nie posiadam stosownych pojemności chłodniczych. Ale nie martw Ty się. Ciebie także potraktuję w jakiś najzupełniej specjalny sposób. Ale to dopiero jutro, bo dzisiaj muszę się zajmować jeszcze naszą Sisy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedłonim ... Swoją drogą na miejscu Sisiy i Wkurzonej, byłbym się na Ciebie obraził za te zdziry. najpierw to musimy ustalic co to sa te lokalne zdziry..... JA MOWIŁEM O TAKICH DRINKACH....a tobie tylko jedno w głowie oj pseudo pseudo:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie zauważę, że mi Psedło nic nie obiecywał, wręcz przeciwnie :D Od idei obiadu ze mną (bez precyzowania, w jakim charakterze mialabym tam się pojawić) odżegnuje sie bardzo konsekwentnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Psedłonim Ten wywód, Palola, to w kontekście czego?" Wczoraj miałam taką jedną zainteresowaną, która cały wieczór próbowała mnie przepytywać twierdząc, że che być taka jak ja. Już jej tłumaczyłam, ze to bez sensu, ale dzisiaj zaczęła od nowa. Dlatego tym razem posłużyłam się Mickiewiczem, na poparcie swoich wczorajszych twierdzeń, że taka próba naśladowania niczemu nie służy, bo każdy powinien sam szukać swojego indywidualnego styl i pielęgnować swoje własne cechy osobnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Pseudonim, niestety ze mną nie taka metoda. Jak na razie wzbudzasz we mnie cały czas niezbyt pozytywne odczucia. Połączenie zniesmaczenia ze znudzeniem... Nie intrygujesz mnie, bo jesteś jasny i czytelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba w średnim wieku
nie dam się zbyć Mickiewiczem, co to to nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dobra, Sisy, od tego czasu będę zamazany, niewyraźny i intrygujący. Napisz mi tylko z łaski swojej, co oznacza w Twoim mniemaniu interesujący mężczyzna? Co Ci w mężczyźnie imponuje, co w nim intryguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
(Zacytuj, Palola, w takim razie - Słowackiego, skoro Mickiewicz nie chwycił.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×