Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Gość Psedłonim
Sisy, po głębszym namyśle wysnułem wniosek, iż jesteś jedną z głupszych obywatelek korzystających z forum kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim, nie chce mi się pisać, co mnie intryguje w mężczyznach, bo nie widzę sensu w pisaniu tego do Twojej osoby. Nie zaintrygowałes mnie i nawet jak byś się zmienił, to wiadomo by było, że to jest udawane, wiec nie chce mi się wysilać i pisac elaboratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jestem głupia wg Ciebie? Bo nie jestem Twoją fanką, bo mnie nie bawią Twoje gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) To poprzednie nie pochodziło ode mnie, Sisy. Nigdy w rozmowach z kobietami nie zachowuję się wobec nich niegrzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, A co byś proponował zacytować ze Słowackiego? ;-) Sissy, pamiętasz, co wczoraj pisałam o podszywach Psełdonima, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ale wracając do rzeczy, Sisy, skoro nie chcesz pisać elaboratów, to może jakieś krótkie resume? Ja jestem dość pojętną osobistością. I skąd w Tobie przekonanie, że miałbym jedynie udawać intrygującego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
"Plwajmy na tę magmę i zstąpmy do głębi...", Palola. Tyle tylko, że to nie Słowacki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, palaola, pamiętam Ale z drugiej strony, jeżeli ktoś jest stałym użytkownikiem forum i może miec obawy o podszywy, to chyba się robi na czarno... Prawda zawsze leży po srodku :) Ale ogólnie rzecz biorąc, on czy kto inny może mnie uwazac za głupią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo musiałbyś przede mną udawać intrygującego bo jak na razie nie jesteś i nie wiem, czemu miałoby się to zmienić... Albo ktos Cię zainteresuje od początku albo nie :) Ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Tylko że ja nie mam takich obaw, Sisy. Każdy, kto zadał sobie trud bliższego poznania mnie, doskonale wie, że nigdy bym sobie na podobny wpis wobec kobiety nie pozwolił. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Twoje słowa, o Sisy, wykazuję głęboką nieznajomość mojej osobowości a także posiadanych możliwości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Do widzenia, Kirene. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Pseudonim, nie znam Cię Ale nie chcę Cię bliżej poznawać :) Po prostu, piewrsze wrażenie było takie jak było i to się nie zmieni :) Jesteś miły, ok. Ale to wszystko. Nie interesuje mnie Twoja osobowość, niezależnie jak skomplikowana by była :) Nie chcę wiedzieć, czym się interesujesz, co robisz, co lubisz itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie, nie wymarszuj. Jesteś constansem kafeterii.:D Uprzedzam, że poznam odpowiedź od prawdziwego Psełdonima .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dziękuję, moja droga Melanio. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
NIe chcesz wiedzieć, Sisy, albo przynajmniej udajesz, że nie chcesz mnie poznać - jedynie dla zasady, Sisy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Melanio! Pudło, ale z Twojej strony. :-) Pamiętasz? Melania, Ryba, Liemonka, Cornelia, Ubi Lex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest własnie to o czym mówię, jestes tak bardzo schematyczny... Nie dla zasady, czemy wszyscy mają myśleć tak samo? Ja po prostu nie chcę... Są osoby na tym forum, które lubię i które mogłabym poznać bliżej, np Misiu, zonka i parę innych, ale Ty do nich nie należysz. Nie piszę po to, aby sprawić Ci przykrość. A ponadto, nie znoszę jak ktoś mi próbuję wmówić coś, czego nie ma. Na zasadzie - ja i tak wiem swoje a Ty to dopiero stwierdzisz. Nie i koniec :) Nie ma drugiego dna, nie ma zasady, nie ma przekory i głupiej gry... Po prostu, jesteś dla mnie zbyt czytelny i schematyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam dla Psełdonima drogą Melanią :) A te osoby pamiętam, owszem. Świadczy to tylko o tym, że Ty również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Psełdonimie, ale to kobiety. A tylko kobiety koncza raz a porzadnie. Mezczyznom naomiast zazwyczaj mocno wydluza sie koncowka (wybaczcie, podoba mi sie ten text), popatrz chociazby, Pseldonimie, na Crema - ile razy odchodzil? A nadal pisze... Podobnie jest i z Toba, co Ty bez nas poczniesz, Moj Drogi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Byłaś, byłaś, Melanio. I dalej jesteś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Wreszcie zrozumiałam, Sisy. :-) Ty oczekujesz ode mnie wariactwa. :-) Było tak od razu a nie kluczyć jak zając po polu kapusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Że niby, p. Justynaaaa, moja końcówka się wydłużyła? A wyobraź sobie, że moja głowa jest w tej chwili dość daleka od myśli o uprawie seksu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Kto chce linka do zdjec z koncertu? Pokoncertowych nie pokazuje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja nie chcę, p. Justynaaaa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×