Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcela24

wszystkie maja a ja nie mam

Polecane posty

mam 24 lata, większość moich kolezaneki z dziecinstwa -(rówiesniczki) maja męża a niektore z nich takze dzieci...a ja wciaz sama i chyba to sie nie zmieni :( Mam powodzenie, ale to zawsze jest nie to...Nie ma chemii, namietnosci, zaden nie zawrócił mi w głowie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela24 mam 24 lata, większość moich kolezaneki z dziecinstwa -(rówiesniczki) maja męża a niektore z nich takze dzieci... proponuje sie wylogowac z NK...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda jesteś jeszcze trafi swój na swego, co innego jakbyś 30 na karku miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
nie wybrzydzaj i nie zadzieraj nosa....teraz ty sobie wybierasz ale za pare lat role sie odwroca i to ty bedziesz musiala sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentea_
Dobry pomysł z N-K:) Nic tylko człowiek się dołuje :) Chociaż trzeba mieć świadomość, że zdjęcia są trochę naginane. Przykłady: 1. Moja koleżanka ma zdjęcia uśmiechniętej rodzinki i podpis faceci mojego życia (mąż i synek). Na pierwszy rzut oka szczęśliwa rodzinka. W rzeczywistości mąż alkoholik. Przeciętnie dwa razy w miesiącu rozchodzą się. 2. Koleżanka nr 2 w UK. Pracuje na farmie i ma naprawdę śmierdzącą robotę. Dowiedziałam sie przez przypadek bo w rzeczywistości nikt o tym nie wiedział, trzymała to w tajemnicy. A na N-K zdjęcia typu na zakupkach, na lunchu itp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greentea_ Dobry pomysł z N-K Nic tylko człowiek się dołuje Chociaż trzeba mieć świadomość, że zdjęcia są trochę naginane. zalezy jeszcze kto i jak traktuje ten portal...w wiekszosci przypadków zalogowani tamze ludzie stosuja jedna dewize:O a mianowicie: L-jak lans:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela24 sorry poznaniak , ale nie bede z kims na siłe..bez uczucia... wiec zyj,czekaj a nie marudz ze Marysia ma juz dzieciaka co ładne kupki robi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie psa albo chomika.. po co Ci facet:P Zreszta faceta nie można miec nigdy ... On jest albo Go nie ma u Twego boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
więc co mamy ci znaleść złoty sodek co spowoduje, że jakieś fajne ciacho się w tobie zakocha ? na ziemie koleżanko pora zejść ...widocznie fajni faceci to za wysokie progi na twoje skromne nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline new york
wyluzuj dziewczyno;) szkoda zycia na porownywanie siebie z innymi i stosowanie sie do schematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam - ani mężczyzny, ani konta na NK:D niestety nie znam żadnej złotej recepty na znalezienie życiowego partnera - zresztą obawiam się, że takowa po prostu nie istnieje. mam tylko jedną radę - nie zamykaj się na ludzi i czekaj. takie rzeczy przychodzą same ... aha, mam 23 lata, czyli teoretycznie powinnam już powoli planować (jeśli nie mieć!) tego dzieciaka co ładne kupki robi:D (brat niedźwiedź - ubawiłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroty groty popierdoty
no i coja też sama jestem koleżanki zaręczone wychodzą za mąż tez niektóre mają dzieci , a ja jak powiem ż e jestem sama to zraz zdziwienie bo głupia nie jestem i raczej podobam sie facetom ale stale trafiam na jakiś dziwnych , jeden mnie zdradzał i nie kochał drugi zajął sie karierą i kasą , trzeci odszedł w siną dal normalnie uciekł a ci którzy za mną latają to wcale mi sie nie podobają, niektórych lubie ale jako kolegów zero chemii i tak jakos latka lecą a ja nie ustatkowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem
jak czujesz że masz problrem z facetem zrob sobie dziecko zawsze to bedzie coś wkleisz na naszej klasie i juz inaczej tobedzie wyglądało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×