Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakaaaadsdd

piers z kurczaka

Polecane posty

Gość kakaaaadsdd

czy moglby mi ktos podac prosty przepis i powiedziec wszystko pokolei dokladnie co zrobic z piersi z kurczaka...:) jestem kompletne nemo w gotowaniu a chcialabym dzis zrobic cos z tego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. możesz je rozbić na kotlety i opanierować jak schabowe 2. możesz pokroić w kosteczkę, usmażyć, dodać sos, warzywa i ryż 3. możesz wreszcie udusić z czerwoną fasolką, cebulką i pieczarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
dziekuje a moglabys mi powiedziec co i jak dokladnie zrobic tu :1. możesz je rozbić na kotlety i opanierować jak schabowe: tak po kolei wszystko ze szczegolami...bo ja to dzis bede robic pierwszy raz i chcialabym wszystko szczegolowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są grube to możesz przeciąć na pół, ale w sumie piersi się ładnie smażą nawet grube więć nie muszą być rozbite jak schabowe. więc umyj je, rozbij ciutkę, niech się spłaszczą, posyp solą, pieprzem, papryką czy jakie tam przyprawy lubisz... obtocz w mące, potem w rozbitym jajku i w bułce tartej, kładź na patelnię na rozgrzany tłuszcz i smaż z dwóch stron aż się bułka ładnie zarumieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
ojej dziekuje Ci bardzo nie wyglada to na az tak bardzo skomplikowane. NIe jestem u siebie a zauwazylam ze gazowke odpala sie na zapalki to juz jest glupi problem ale nigdy jeszcze tak nie odpalalam bo w domu mam wszystko na guziczek. Wiec moje glupie pytanie brzmi czy lekko wlaczyc gaz a potem zapalka rozpalic. Cholernie sie boje:D ale dziekuje Ci jeszcze raz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) najlepiej odpal zapałkę a potem odkręc gaz - będzie bezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
a dlugo to sie tak smazy? ;) Najwyzej zrobie tak ze zostaiwe takie przyprawione a jak chlopak wroci do domu to razem podsmazymy i moje pytanie jeszcze jedno myslisz ze z ryzem i jakims ostrym sosem bedzie pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak będziesz robić kotlety z piersi, to sos nie pasuje, chociaż co kto woli. Zrobiłabym z ziemniakami lub ryżem do tego jakaś surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaży się \"na oko\" :) a najlepiej z ziemniaczkami, lub frytkami i jakąś surówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
ok dziekuje wam:) jakos nie cche mi sie dzsis bawic z ziemniakami wiec jednak ryz i surowka:) meaaa gratuluje dzieciaczka i zycze szczesliwego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez kupic panierke, to chyba kamisa byla, sa takie np z sezamem, pieprzem albo z czosnkiem. wtedy tylko rozbijasz piers, moczysz w wodzie lub mleku i obtaczasz w tej panierce i smazysz. nie trzeba sie bawic z jajkiem i masz pewnosc ze nie przesolisz;) no i smaz na malym ogniu, bo moga sie zrobic takie twarde i niedobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ja bym jednak radziła zrobić samemu panierkę. Przynajmniej wiesz ci jesz, a nie glutaminian i inne świństwa, które można ograniczyć. A jak przesoili raz to następnym razem będzie wiedzieć, żeby dać mniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
oye nie jestem w Polsce dlatego ciezko bylo by mi dostac taka panierke;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
i ja tez jednak wole sama zrobic:) zeby sie wkoncu nauczyc czas najwyzszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie macie bułki tartej
mozna użyć pokruszone krakersy, płatki kukurydziane, otręby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaadsdd
ciekawy pomysl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×